Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, wyślę :roll: Ale mało wyraźne i wyszłam lepiej niż na prawdę wyglądam bo nie widać cholernego trądziku.

 

i tam, trądzik kiedyś mija, a ładne rysy twarzy itp zostają :) Także uszy do góry :)

Mój nie mija. Leczę od podstawówki a teraz mam prawie 19 lat :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, moja uczelnia obecna też nie jest na światowym poziomie, ogólnie okres studiów to dla mnie żadna rewelacja. Coś już działasz w kierunku swoich studiów?

 

tak, pracuję odkąd skończyłam 18lat :P studiowałam zaocznie ;) i pracowałam. :) Może nie do końca jako zootechnik, bo to raczej praca dla facetów, ale w branży zwierzęcej więc spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, takie tam żarciki ;) ale tak szczerze to akceptuje siebie i w sumie nic bym nie zmienił, a jak widzę, że trochę zaniedbałem się to zaczynam biegać i jeżdżę na rowerze. rotten soul, brak mi odwagi na wrzucenie fotki :hide:

 

-- 25 gru 2013, 23:56 --

 

dream*, ciężko jest znaleźć teraz prace po studiach, każdy teraz kończy studia i boje się coraz bardziej, że nie znajdę nic jak zrobię licencjata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wyślę :roll: Ale mało wyraźne i wyszłam lepiej niż na prawdę wyglądam bo nie widać cholernego trądziku.

 

i tam, trądzik kiedyś mija, a ładne rysy twarzy itp zostają :) Także uszy do góry :)

Mój nie mija. Leczę od podstawówki a teraz mam prawie 19 lat :?

 

moja koleżanka łykała izotek i faktycznie, świetnie wyleczył okropny trądzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, ja mam 21 i mam jeszcze pojedyncze egzemplarze tego "pasozyta". Zapisz sie do dermatologa popros o lampy wysuszajace i farmakoterapie wit b i k. Jest jeszcze jedno cos to moja kolezanka ma a nie pamietam jak sie naxywa co pomaga. Jak sie dowiem to ci napisze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o to. Generalnie ja już przetestowałam chyba każdy lek i każdą maść na trądzik, teraz mam jakąś nowość. Ogólnie jeszcze specjalne kremy czy mydła i leci na to tyle kasy, że masakra. Ale to nie tak, że wyglądam jakoś strasznie źle, tym bardziej, że na co dzień się maluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_,

to się chyba nazywa fapfolder :lol:

U mnie nazywa się "Forum". I wyobraź sobie, że są tam też faceci z Nerwicy, mimo, że jestem w 100% heteroseksualny.

 

Śmiercionauta,

dlaczego gromadzisz zdjęcia nieznanych Ci osób?

Jak to nieznanych? Większość coś tam znam, a z częścią się widziałem na żywo.

 

to jakiś fetysz?

Nie. Wygoda, nawyk i "bo tak". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

rotten soul, mam nadzieję, że mojego zdjęcia nie masz :hide::shock:

 

 

A ja zmagam się z trądzikiem odkąd byłam małym dzieckiem. Dziwne to, ale tak było i niestety nadal to trwa. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Nie musiałeś o tym pisać

Chciałem się pochwalić, a jakże.

 

teraz inni też będą chcieli :twisted:;)

No to im dasz przecież, co? Nie wolno męczyć ludzi. Umrą z ciekawości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×