Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

djkocyk, zależy w jakie laski celujesz i jak się przy nich zachowujesz, w ogóle to jest w /cenzura/ czynników różnych przecież ;)

 

Poproszę o rozwinięcie tj. w jakie celować i jak się przy nich zachowywać ? Poza tym tak jak pisałem wcześniej jakbym był atrakcyjny to nie byłoby takich rozkmin "jak się zachowywać". Powtórzę - nie ważne co się robi ważne kto :bezradny: .

 

No jasne że masz racje. Dlatego kompletne buraki i zjeby ale przystojni posuwają takie atrakcyjne laski. Tak było jest i będzie, bo taka jest natura i prawa rządzące naturą na planecie Ziemia ;)

 

 

http://kobieta.wp.pl/kat,26325,title,Dlaczego-kobiety-kochaja-drani,wid,16258146,wiadomosc.html?ticaid=111e94&_ticrsn=3

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, Żaden ze mnie drań, jestem spokojny, przewidywalny i mam niski poziom testosteronu do brak zainteresowania nie dziwi, nawet na męża się nie nadaje mimo że spokojny jestem bo jednak niska zaradność życiowa wyklucza. Dranie, agresorzy, kryminaliści zawsze znajdują kobiety ich wysoki testosteron tak przyciąga kobiety choć będą je lali i zdradzali prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, z tego linka

 

 

Nad kobiecą fascynacją draniami głowią się również naukowcy, którzy snują wiele teorii na ten temat. – Nie jest tajemnicą, że źli chłopcy, na przykład osoby wchodzące na drogę przestępstwa, mają zazwyczaj większy niż przeciętny poziom testosteronu. Taki mężczyzna wydaje się silniejszy, bardziej zdecydowany i nastawiony na realizację trudnych celów, a są to cechy poszukiwane przez kobiety – przekonuje psycholog Wojciech Jagiełło. Jego zdaniem niektóre panie szukają partnerów „buzujących hormonami”, ponieważ wydają się idealnymi kandydatami na kogoś, kto zapewni kobiecie i jej potomstwu przetrwanie.

 

Do podobnych wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Teksańskiego, którzy badali preferencje grupy kobiet, wśród których połowę stanowiły panie w okresie owulacji. Oglądały filmy z aktorami odgrywającymi grzecznych i niegrzecznych mężczyzn. Pierwsi wykazywali dużą ochotę na założenie rodziny, natomiast u drugich dominował typ niezależnego macho. Następnie uczestniczki eksperymentu zostały poproszone o ocenę obejrzanych mężczyzn, jako potencjalnych partnerów oraz ojców.

 

 

podobno tacy nabuzowani bandyci, przewracający znaki drogowe w sterydowym szale, widzą się kobietom bardziej podczas owulacji, a ci troskliwi i spokojni na odwrót, także upodobania zmieniają sie w zależności od cyklu miesiączkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ten zły jest nienudny tylko dlatego, że jest niedobry to znaczy, że też jest nudny, w dodatku zły.

 

mnie nie musisz przekonywać :)

Ale jak to powiedział mój kolega: kobiety lubią jak coś się dzieje, jeśli za długo jest dobrze to same wymyślają problemy :)

A z takim złym, problemów nie trzeba wymyślać :P

 

oczywiście trochę się śmieję, ale mam pare takich znajomych które niestety wpisują się w te słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka kwestia co dla kogo kryje się pod słowem "zły"...

Czy zły jest ktoś kto lubi imprezować, przeklina, ma problemy z Policją i łysą głowę, a ma na prawdę dobre serce i wrażliwe wnętrze, czy chodzi o takich typowych skur... którzy z pogardą i wyższością traktują kobiety, zdradzają, używają wobec nich przemocy.

Nie wiem jak można być w związku z tym drugim typem, ale mam znajomą, która z takim wzięła ślub... Zdradził ją trzy razy i uderzył, zanim przejrzała na oczy. Teraz poznała kolejnego w tym typie. Myślę, że fakt, że jest DDA ma na to spory wpływ. Ciągnie ją do takich debili, bo taki wzór "mężczyzny" miała w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka kwestia co dla kogo kryje się pod słowem "zły"...

Czy zły jest ktoś kto lubi imprezować, przeklina, ma problemy z Policją i łysą głowę, a ma na prawdę dobre serce i wrażliwe wnętrze

 

mnie w sumie trochę kręci ten kontrast, między tym co zewnętrzne a tym co wewnątrz. :)

Mój ostatni mężczyzna właśnie taki był: na zewnątrz: szorstki, zimny, obojętny, miał tam pare swoich problemów, czasem znikał by pobyć samemu. A wewnątrz wrażliwy, ciepły, romantyczny, czuły, delikatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na odwrót?

 

na zewnątrz wrażliwy itp. a wewnątrz zimny i szorstki, to też do takich ciągnie? :smile:

Nieee...

 

Twarda skorupka i miękkie wnętrze, ale tylko dla wybranych, to jest to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, high five ;)

 

 

Czyli przepis jest prosty.

 

 

1.Wybierasz dyskotekę.

2.Zabierasz siekiere

3.Szukasz obiektu płci kobiecej który ci się podoba.

4.Prosisz obiekt by spojrzał na ciebie

5.Odrąbujesz losowej osobie na dyskotece nogę/ręke pokazując w ten sposób swoją twardość,męstwo

6.Zaczynasz zgrywać romantyka i dajesz kwiaty.

Albo ręke z kwiatami :105: z wierszykiem w środku

"Na górze róże,na dole fiołki,upierdoliłem tą rękę by móc wykonywać z tobą na leżu koziołki i inne praktyki".

 

Profit,żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.

co ciekawe jest teraz z takim który dla niej jest skurwielem, a dla innych grzeczny, podczas gdy ona jest dla innych niegrzeczna a dla niego grzeczna.

 

bądź tu mądry człowieku :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarzy się ze ślimakiem

 

To musisz zmienić avatar :mrgreen: (takie żarty... odbija mi...)

 

-- 26 gru 2013, 20:43 --

 

Kestrel, gorzej jak wybranka serca na dyskoteki nie chadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.
Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.
Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem 8)

 

trochę tak, bo jak się go bliżej pozna to się okazuje, że ta skorupka wynika z jakiś tam lęków a nie z wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.
Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem 8)

Mawiają, że UFO nie istnieje a niektórzy widzieli... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko na dyskotece można być skurwielem, przykładowo w bibliotece można oddać książkę z powyrywanymi kartkami i nie zapłacić kary.

 

 

Parsknąłem:lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×