Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o pomoc


zgred76

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pewien problem bo od 4 tygodni chodze po lekarzach i szukam diagnozy miałem robione badania na serce itp.... Mam problem bo już nie mogę wytrzymać z bolem choć nie wiem czy on wg istnieje mam objawy szybkiego bicia serca trzesa mi się rece miesnie i czuje bole wszędzie paliłem dużo marihuany i dopalaczy zazywalem srodki w proszku ale nie w dużej skali i od 4 tygodni nic praktycznie nie biore od czasu do czasu pale marihuanę ale zadko bo się boje ze zejde z tego swiata przeprowadziłem się do innego kraju 4 miesiące temu i po feriach w Polsce gdy wracałem zaczelo się bole gralem dość długo w pilke ponad 6 lat szlo mi niezle ale teraz boje się uprawiac ten sport bo mam leki ze dostane zawal nie często wychodzę z domu bo znajomi mieszkaj troszkę daleko ale tez stracilem trochę na to chec kiedyś cale dni spedzalem na dworze a teraz w druga strone dodam ze moja mama i ojciec byli alkoholikami i ojciec odszedł od nas i mam poradzila sobie i przestala pic i tez mam w rodzinie dziadka chorego na schizofrenie i przypuszczenia na mame miałem dość trudne dzieciństwo i od dluszego czasu snia mi się sny caly czas o dawnym miesiecie i sam nie wiem co mi jest proszę o pomoc z góry dzięki przepraszam za ortografie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×