Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zabiegać o dziewczynę?


Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe

    • otrzymywanie kwiatów
      2
    • smsy i rozmowy telefoniczne, zainteresowanie samopoczuciem
      15
    • wspólne snucie planów o przyszłości
      5
    • romantyczne spacery
      8
    • wspólne wyjścia do kina, teatru, na imprezy
      9
    • otrzymywanie okazjonalnych upominków
      5
    • prawdomówność
      18
    • prawienie komplementów
      7


Rekomendowane odpowiedzi

dream*, może jakaś mną się zaopiekuje, jak myslisz ? ;)

 

Napewno! :) W końcu całe życie przed Tobą :) Choć nie szukałabym tu, bo raczej większość kobiet chyba sama wymaga opieki :(((

 

Tylko jeśli myślisz stereotypowo i szablonowo.

tak właśnie czasami myślę :bezradny:

 

Jestem pewien że to wszystko co napisałas to prawda, ja o tej kastracji pisałem z przymrużeniem oka.

 

aaa, ok :) Po prostu w słowie pisanym czasami ciężko zauważyć żart, zwłaszcza gdy się kogoś dobrze nie zna :) wybacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie chwalił że mam rentę w takim wieku, choć lepsza renta niż bycie bezrobotnym. A najlepiej to do renty jeszcze dorobić jakimś stróżowaniem czy czyms podobnym wtedy to już niezły atut i w warunkach wiejsko-małomiasteczkowych można poszczycić się niezłym dochodem w okolicach 2 tys na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czego się wstydzić, nie robię niczego złego.Jak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.I od tego czasu nawet nie spytała z jakiego powodu.Fryzjerka koło 40,też ze mną rozmawia,wie że jestem na rencie.Ale nawet nie pyta jedna i druga z jakiego powodu.Myślę, że je to nie obchodzi za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, masz rację, nie obchodzi ich to za bardzo ;)

Ale jakby miały patrzeć na Ciebie pod kątem partnera to raczej kiepski z Ciebie materiał szczerze mówiąć. Nie dlatego, że masz rentę, tylko z Twojego podejścia do życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.

:lol::lol::lol: kocham Monka za te posty

Mnie to jedno ciekawi czy Monk pyta się wszystkie te kobiety o wiek, skoro wie ile mają lat, a przecież to niby nie wypada o kobiety to pytać zwłaszcza że nastolatki, dwudziestolatki to już nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, w końcu to DETEKTYWmonk

To wszystko tłumaczy czyli poz czasem spędzonym na forum, czytaniu książek i oglądaniu filmów przyrodniczych detektyw prowadzi dochodzenia mające na celu określenie wieku jego znajomych. Ciekawe czy zna tez wiek większości forumowiczów, czy tylko realne kobiety go interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, masz rację, nie obchodzi ich to za bardzo ;)

Ale jakby miały patrzeć na Ciebie pod kątem partnera to raczej kiepski z Ciebie materiał szczerze mówiąć. Nie dlatego, że masz rentę, tylko z Twojego podejścia do życia

Czy dlatego,że nie narzekam.Nie planuję emigracji to popełniam błąd ?

 

-- 26 gru 2013, 16:10 --

 

carlosbueno, są młodsze o tych parametrach, które nakreśliłeś monkowi

Kiedy ma się koło 40, to się szuka przyjaciół w swoim wieku.Dla mnie mężczyzna, który ma 36 lat i z wywalonym jęzorem biega za 18 latką jest mówiąc delikatnie dziwny.Dlatego, nie rozumiem kiedy mężczyzna 44 letni rzuca żonę i zaczyna romansować z 20 parą latką.Po za tym,nie wiem co mógłbym ofiarować dla licealistki ?

 

-- 26 gru 2013, 16:13 --

 

ak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.

:lol::lol::lol: kocham Monka za te posty

Mnie to jedno ciekawi czy Monk pyta się wszystkie te kobiety o wiek, skoro wie ile mają lat, a przecież to niby nie wypada o kobiety to pytać zwłaszcza że nastolatki, dwudziestolatki to już nie są.

Jakoś tak, nie mam ochoty latać za nastolatkami.Lubię wokół siebie mieć ludzi w swoim wieku, lub starszych. Nie jestem Kuba Wojewódzki żeby w wieku 50 lat udawać 20 parolatka.

 

-- 26 gru 2013, 16:16 --

 

carlosbueno, Sobie to powiedz :mrgreen:

Ja wole młodsze a nie 50 tki 45-ki bo u takich detektyw by miał pewnie szanse z racji wieku.

A co ja mogę dać 20 latce,613 złoty renty ? Bluzkę z ciucholandy kupioną za złotówkę.Młodsza laska by mnie wyśmiała, gdybym do niej startował.Kiedy jestem z Magdą, to jest mi dobrze.Mimo,że nie ma seksu.Cie choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ja jestem tylko 3 lata młodszy od Ciebie a 20 latki mnie jak najbardziej interesują, jak byłem w ich wieku to byłem za nieśmiały to liczę że teraz jeszcze się może załapie choć marne szanse pewnie. Zresztą moje równolatki są zajęte z reguły albo wchodzą w okres megapopędu i nie byłbym ich w stanie zaspokoić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ssakiem imprezowym,nie cierpię dyskotek, prywatek.Magda ze mną idzie na frytki, potem do Biedronki.Ja lubię ciszę i spokój.

 

-- 26 gru 2013, 16:29 --

 

carlosbueno, w końcu to DETEKTYWmonk

To wszystko tłumaczy czyli poz czasem spędzonym na forum, czytaniu książek i oglądaniu filmów przyrodniczych detektyw prowadzi dochodzenia mające na celu określenie wieku jego znajomych. Ciekawe czy zna tez wiek większości forumowiczów, czy tylko realne kobiety go interesują.

Kilka osób tu na Forum pisze ile ma lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc w dużym uproszczeniu - też wolę frytki i Biedronkę - niech to będzie taki skrót myślowy. Nie imprezuję, nie chodzę na dyskoteki, jestem abstynentem, a mimo tego i tak udaje mi się poznawać podobne do siebie kobiety. Nie ma co uogólniać, że każda kobieta lubi rozrywkowych facetów. Typów kobiet jest wiele, więc myślę, że koniec końców 99,9% ludzi znajdzie kogoś dla siebie ;)

Kelabx3 dobrze prawi, żadnego uświadamiania lasek na temat Twojego leczenia! Coś takiego to możesz powiedzieć po dłuższym okresie związku z nią, a nie na początku znajomości. Daj się jej poznać jako równy gość, bądź z nią, a dopiero po jakimś czasie powiedz o swoich zaburzeniach.

Swoją drogą, takie uświadomienie po kilku randkach byłoby dobrą selekcją, jak to się mówi, "odpowiednich" i wyrozumiałych kobiet. Mógłbyś się dowiedzieć, z kim masz do czynienia. Może to i racjonalne, ale niepraktyczne, nie ma co odstraszać od siebie kobiet. Pomyśl, że ona może być niedyskretna i zaraz co druga osoba w mieście dowie się o Twoim leczeniu. Więc raczej darowałbym sobie takie akcje ;)

To prawda, że teraz kobiety potrafią na siebie zarabiać i nie muszą być na utrzymaniu facetów. Szkoda tylko, że nie każda kobieta z tej umiejętności korzysta ;)

Ja z kolei lepiej dogaduję się ze starszymi od siebie kobietami (fizycznie także bardziej mi odpowiadają), wyglądam nawet na kilka lat starszego niż jestem, ale... Niestety, jak kobieta dowie się, że jestem młodszy choćby o rok, nagle traktuje mnie jak dzieciaka i patrzy na mnie z góry. Nieważne jak bym się nie zachowywał, jak dojrzały bym był etc etc, zawsze dla takiej będę "dzieciakiem" :P Niech to zabrzmi nieskromnie, ale jakoś wśród swoich rówieśników czuję się "staro", więc tym bardziej nie uważam się za niedojrzałego dzieciaka (mam 22 lata).

 

Odnośnie tego, że ktoś wyczytał w internecie o większych szansach na stały związek, jeżeli od początku uprawia się seks. A ja wyczytałem, że jeżeli para robi razem zakupy i mężczyzna oddziela w koszyku zakupy kobiety od swoich (nawet jeżeli są ze sobą 2 miesiące!) to jest to oznaka jego braku zainteresowania kobietą i zaprzeczenie jego miłości. Dziwne, facet ledwo zna kobietę, a mimo tego powinien zapłacić za jej zakupy... Więc jak widzisz - różne pierdoły pociska się ludziom w internecie. Każdy w takich artykułach pisze albo to co jest dla niego wygodne, albo po prostu to, co czytelnik chciałby usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×