Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, ja nie mam talentu nawet do zwykłych codziennych czynności, a rozwodzę się nad rzeczami typu malowanie, rysowanie, śpiew, gra na instrumentach, pisanie, taniec czy nauka języków obcych. :? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jestem takim beztalenciem! :why:

 

tez zaliczam się do tej grupy, ale już się pogodziłem, że nie mam żadnego talentu...

U mnie wszystkie talenty poszły na rodzeństwo brat utalentowany muzycznie i informatycznie siostra językowiec i ścisłowiec a ja jedno wielkie zero, gdy rzekomy Bóg rozdawał przymioty to mi tylko wzrost dał ale o penisie już zapomniał bydlak . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że już nawet tacy mega nieogarnieci metale z tłustymi włosami jak mój znajomy P. mają dziewczyny a ja nie.Poważnie WTF.

 

g9yx.gif

Ci z subkultur zawsze jakieś fanki znajdą które na image polecą. tłuste nie tłuste ważne że długie i tru metalowe i matalówy już na takich lecą( przynajmniej niektóre).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakaś dziecinada że leci się na kogoś tylko dlatego bo należy do jakiejś subkultury, może u nastolatków jestem w stanie zrozumieć to powyżej 20-tki to porażka. Oczywiście jeśli ktoś słucha takiej muzyki jak my ma podobne zamiłowania, styl to dobrze ale nie powinien to być główny powód wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, Aurora92, pewnie choroba odebrała /odbiera Wam talenty , bo ponoć w każdym z nas drzemie jakiś talent , a tymbardziej wśród ludzi zaburzonych .

 

-- 26 gru 2013, 17:23 --

 

Że jestem takim beztalenciem! :why:

 

tez zaliczam się do tej grupy, ale już się pogodziłem, że nie mam żadnego talentu...

U mnie wszystkie talenty poszły na rodzeństwo brat utalentowany muzycznie i informatycznie siostra językowiec i ścisłowiec a ja jedno wielkie zero, gdy rzekomy Bóg rozdawał przymioty to mi tylko wzrost dał ale o penisie już zapomniał bydlak . :mrgreen:

 

Karol jesteś dobry w socjologii , statystykach ,pewnie jakbyś był zdrowy ,to bez problemu odnalazlbys się w takim zawodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, talent do marudzenia to też talent ;):?: Ja mam takie głupie talenty( choć to raczej nie talent tylko połączenie zainteresowania i specyficznej pamięci) że znam prawie wszystkie stolice świata, wielokrotnie więcej dat historycznych i danych statystycznych od przeciętnych ludzi itp ale w życiu to się przydaje zwłaszcza w czasach google. Natomiast mam kiepską pamięć do języków obcych( z wyjątkiem słówek) i nigdy w życiu nie potrafiłem się nauczyć wiersza czy piosenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, po mojemu to Ty sobie wkręciłeś że jesteś inwalidą umysłowym, jesteś zapewne normalnym facetem i jakbyś trochę się doprowadził do ładu psychicznego to byś mógł mieć laskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i przesadzam z tym inwalidztwem umysłowym, ale z drugiej strony wiele razy słyszałem jak o mnie mówiono w pracy o ten bezmózgi, nie myślący albo wyrażano z politowaniem i dawano najprostsze prace których nie można zjebać jakieś podstawy to musiało mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Nie dziwie Ci się że masz takie zdanie o sobie, jak Cię tak jechali od małolata, ale Ty masz fazę, że wszyscy tak o Tobie myślą, a to już projekcja Twojego umysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Nie dziwie Ci się że masz takie zdanie o sobie, jak Cię tak jechali od małolata, ale Ty masz fazę, że wszyscy tak o Tobie myślą, a to już projekcja Twojego umysłu

Wszyscy mnie za moimi plecami obgadują i gadają jaki głupi i nie zaradny jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, A skąd wiesz? Podsłuchujesz?

Myślisz, że ludzie nie mają ciekawszych zajęć od hejtowania Cię? Wiadomo, że ludzie lubią to robić bo wtedy dowartościowują swój marny byt, ale nie sądzę, żeby WSZYSCY jak to określiłeś Cię obgadywali, chyba że masz jakiś ukryty mechanizm w psychice, że robisz wszystko po to, żeby Cię jechali - taka forma masochizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Masz rację, można wyczuć wiele. Tylko teraz pytanie brzmi: Na ile Twój umysł nasiąknięty złymi doświadczeniami z przeszłości, generuje sam taką postawę bycia gorszym od innych, ściągając na siebie takie opinie. Taka samospełniająca się przepowiednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×