Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Bawią mnie ludzie którzy coś umieszczają w necie (nawet jeśli to jest w prywatnej wiadomości) a potem się dziwią że to jest w necie :)

jesli ktoś wysyła tylko do prywatnego wglądu to tylko dla oczu jednej osoby a nie miliarda która się tu rejestruje. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, na fb mam, ale na fb mam tylko znajomych ktorych znam w realu :) Wiec kilka osob z forum jest tu wyjatkiem :) A to co my tutaj piszemy, czyta duuuzo wiecej osob niz my sami na pewno.

 

A co do samopoczucia - dzisiaj juz ok! Wczorja padlam o 12, od razu zasnelam, obudzilam sie 10:30 :) tzn. tel. mnie obudzil. I dzis juz dobry stan, wlasnie taka mialam ochote gdzies jechac, spotkac sie z kims, ale nie ma z kim - w swieta wszyscy na spotkaniach rodzinnych lub powyjezdzali, sklepy pozamykane :-/ A Ty jak? ile jeszcze czasu rodzina zostaje? bardzo meczaca taka ciagla obecnosc dodatkowych ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie ludzie którzy coś umieszczają w necie (nawet jeśli to jest w prywatnej wiadomości) a potem się dziwią że to jest w necie :)

jesli ktoś wysyła tylko do prywatnego wglądu to tylko dla oczu jednej osoby a nie miliarda która się tu rejestruje. :)

Tak ale trzeba mieć na uwadze ze tak naprawdę nie znamy tej osoby której wysyłamy. Niektórzy się na tym srogo przejechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale trzeba mieć na uwadze ze tak naprawdę nie znamy tej osoby której wysyłamy. Niektórzy się na tym srogo przejechali.

No wlasnie, ja dlatego troche jednak sceptyczna bylam do tego FB, bo tak jednak pilnowalam, zeby miec ludzi ktorych znam, bo pisze tam o prywatnych rzeczach czasem. A my, ok znamy się z forum, ale wlasnie - nigdy sie nie spotkalismy (ja na zadnym zlocie nie bylam) - a internet to wiadomo jaki jest, wszystko mozliwe :) Nie to, ze nie mam zaufania do ludzi - raczej mam, ale... roznie to bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×