Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Bo, dla wielu ludzi bycie prawiczkiem to największe nieszczęście jakie ich spotkało.O czym donosi 36 letni prawiczek.

Wszyscy już o tym wiedzą, nie musisz tego ciągle pisać to taka nowina jak to że Borussia to klub w którym gra 3 Polaków Błaszczykowski, Lewandowski i Piszczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICD-10, Wenla jest dobra na śmiałość ale po dłuższym używaniu może nie stanąć i libido spada. ;) ale przedwczesny wytrysk bynajmniej nie grozi bynajmniej.

czyli działa jak alko

Troche tak, w początkowej fazie jej brania miałem wysokie libido, zdarzyło mi się nawet na trzeźwo zagadać do jakiś obcych dziewczyn no ale im dłużej się brało tym gorzej o i wysokie ryzyko impotencji nawet paroletniej jest z tym związane jak wyczytałem. No ale zapoznać dziewczynę na pewno łatwiej po niej i więcej energii życiowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, No i co? zbajeruje taką na takich wysokich obrotach, odstawi leki i co? ZONK :twisted:

Dziewczyny powinno się podrywać tylko i wyłącznie na trzeźwo, takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, No i co? zbajeruje taką na takich wysokich obrotach, odstawi leki i co? ZONK :twisted:

Dziewczyny powinno się podrywać tylko i wyłącznie na trzeźwo, takie jest moje zdanie

Zbajerujesz i ci nie stanie ( bo znacznie zmniejsza reakcje na bodźce)to jest w tym najgorsze. Zresztą u mnie ta wenla po paru miesiącach przestała działać i tylko skutki uboczne łącznie z zanikiem libido były, także na dłuższą metę to ślepa uliczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ale nawet po jakimś czymś innym, zbajeruje, oczaruje laskę, ona będzie myśleć że taki jest na co dzień a potem odstawi i czar pryśnie. Bezsensu. Niech laska pozna gościa takiego jakim jest, bo potem może być chujowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ale nawet po jakimś czymś innym, zbajeruje, oczaruje laskę, ona będzie myśleć że taki jest na co dzień a potem odstawi i czar pryśnie. Bezsensu. Niech laska pozna gościa takiego jakim jest, bo potem może być chujowo

Bez przesady aż tak leki nie działają, osobowości nie zmieniają i z nudziarza nie zamienią w casanovę i z leniwego w pracoholika też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ale nawet po jakimś czymś innym, zbajeruje, oczaruje laskę, ona będzie myśleć że taki jest na co dzień a potem odstawi i czar pryśnie. Bezsensu. Niech laska pozna gościa takiego jakim jest, bo potem może być chujowo

Do końca się nie zgadzam.Chory psychicznie, na rencie.Z biednej rodziny,dla którego 10 złoty to majątek każdą odstraszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Chyba to lepsze niż pozowanie na zarobasa, potem jak wyjdzie szydło z wora to na bank dostaniesz kopa w dupę. A tak przynajmniej dziewczyna widzi jak jest na prawdę.

A tak ogólnie, to mało jest kobiet, które umieją dostrzec potencjał w facecie i dzięki temu się facet ogarnia. A jest trochę takich kolesi, którzy z dobrą kobietą u boku ogarniają pewne tematy, których jako singlom im się po prostu nie chciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Chyba to lepsze niż pozowanie na zarobasa, potem jak wyjdzie szydło z wora to na bank dostaniesz kopa w dupę. A tak przynajmniej dziewczyna widzi jak jest na prawdę.

 

Problem polega często niestety na tym, że bez pozowania dostanie się kopa w dupę od razu a nie potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ku*wa, Monk, rozpierdalasz mnie tymi swoimi postami :D

 

Snujesz wizję, jak to posuwasz swoją psychiatryczkę ? :D Cieszysz się, bo Twoja psycholożka była dla Ciebie miła ? Wiesz, na tym polega jej praca - w duchu może uważać Cię nawet i za żałosnego frajera :P

Mówisz, że "spotykasz" się z koleżanką (Magda ze spożywczaka, co nie ? :D) która MA FACETA !!! Mało tego - faceta, który ponoć wie o Waszych "spotkaniach" i nie ma nic przeciwko !!! Heh, laska traktuję Cię jak tego "psiapsiółka do pogaduszek" :D Nawet jej facet zakwalifikował Cię jako tego niegroźnego pizdostrzała, o którego nie trzeba być zazdrosnym. Pewnie mają niezłą bekę, kiedy o Tobie między sobą rozmawiają :P Haha :D Spuszczasz się, bo wspomniana Magda pozwoliła Ci "pocałować się w kolano" ? xD Radujesz się, że zabierasz ją do baru na "kurczaka, frytki i sałatkę" ? :D Stary, czytasz Ty siebie czasem ? :D

 

Sorry za te kilka słów gorzkiej prawdy ;) Inni udzielający się w tym wątku swoimi postami wolą przykładowo dalej pielęgnować Twe coraz większe odklejenie od rzeczywistości ... IMHO owa "relacja" skończy się dla Ciebie jeszcze większymi frustracjami seksualnymi :P

 

Nie mówię, żebyś od razu zakończył wyżej wymienione "przyjaźnie", ale żebyś zmienił chociaż co do nich swoje nastawienie, coby się w przyszłości dla Ciebie źle nie skończyły ;)

 

A odnośnie bycia prawiczkiem - pie*dol tych wszystkich moralizatorów i idź na dziwki :D Rentę masz, więc na niejedno Ci starczy ;) Idziesz, płacisz, ruchasz, grzecznie dziękujesz i wychodzisz :D Wiesz ... - latka lecą, a młodszy to Ty już nie będziesz :P Także ten - idź, zanim na dobre nie oklapnie Ci od tego wirtualnego pierdolenia w tym nieszczęsnym temacie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z siebie robi ofiarę losu tylko na forum, normalnie to nie gadam jaki beznadziejny jestem, ale pewnie widać że człowiekiem sukcesu nie jestem skoro w wieku ponad 30 lat nie mam auta ani porządnej pracy i mieszkam u rodziców. Na wszelki wypadek zgrywam tajemniczego albo jakiegoś outsidera żeby moja nieporadność życiowa tak nie waliła w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×