Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przedostatni spam


Gość Adam Smith

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas odejść z forum :D rok temu nie bylem na to gotowy, ale teraz jak najbardziej. Życzę wam przy okazji szczęśliwego nowego roku. Trzymajcie się i walczcie o siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

No tak dobrze z jednej, tej ważniejszej strony, ale znowu szkoda kolejnej fajnej osoby. :roll:

Też się trzym Tomcio. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał się tak podpisywać więcej. :D

Pozdro. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Już wysłałem prośbę o usunięcie konta, więc zależy od pani administrator, kiedy to zrobi.

Supernova, Ahh, dziękuje ci :D I pamiętaj, żeby witaimnkę c kupić :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, poszłam za Twoim przykładem i kupiłam vit. C, choć nie w takiej ilości i formie, jak Ty. Jak tylko skończę opakowanie, pędzę do apteki :papa:

Też myślę o opuszczeniu forum - tu jest bardzo smutno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova,

Też myślę o opuszczeniu forum - tu jest bardzo smutno

Nie wszędzie. Ja od jakiegoś czasu z premedytacją udzielam się i śledzę tylko taki wątki, które mnie nie dołują zbytnio i poruszają luźne tematy albo polegają na jakiś forumowych zabawach. Cięższych wypowiedzi jakoś nie mam chęci płodzić, wolę pospamować. Poważniejsze sprawy wolę omawiać prywatnie w "cztery oczy" na PW/GG.

 

Ciekawy jestem jak skład forum (ludzi najbardziej aktywnych) będzie wyglądał za następne pół roku. Ilu takich ludzi zniknie, do których czułem jakąś sympatię i pewne przywiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×