Skocz do zawartości
Nerwica.com

16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.


Ksa

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, Nie chwaląc się mam takie samo libido jak za gnoja, a mam już ponad ćwierć wieku, z tym jest akurat okej, gorzej z głową.

Nie raz tak sobie myślę jak Ty, że jakbym jakąś teraz dopadł to śmierć :lol::twisted::pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej niepoprawnym romantykiem. Dla dziewczyny zrobiłbym wszystko. Napisałem wcześniej, że nie całowałem się jeszcze. Wcale tego nie oczekuje, tym bardziej nie myślę o seksie. Chciałbym po prostu kogoś mieć, mieć z kim porozmawiać, kogo przytulić, taki już /cenzura/ jestem szarmancki.

Tak tylko chciałam przypomnieć, że autorowi nie chodzi o seks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, ja ostatnio mam libido bliskie zeru, może to i dobrze, kochanek ze mnie marny by był więc nie mam co żałować braku dziewczyny, bardziej by mi chyba na jakiś relacjach zależało niż seksie bo już chyba pół jeśli nie całkowitym impotentem jestem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla wielu nastolatków seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

trzepałem konia codziennie od 11rokużycia i często dziennie nie po jeden raz . Miało się kiedys libido ;) ,,, teraz w tym temacie to cieńki kościotrup. Oj gdybym w tamtym wieku dopadł jakąś ( nie grubaskę zaznaczam ) cipencję to bym ją zajechaaaaaał na śmierć prawie. ;)

Ja się zacząłem masturbować gdzieś od 13 roku życia, ale wtedy jeszcze nie codziennie. Nigdy nie miałem fantazji związanych z seksem, moje libido nie jest nakierowane na seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, to odruchy miałeś prawidłowe no i może masz, tylko z mózgiem nie do końca okej, bo chyba na początku normalnie to robiłeś, nie uciekałeś w jakieś metafizyczne jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, to odruchy miałeś prawidłowe no i może masz, tylko z mózgiem nie do końca okej, bo chyba na początku normalnie to robiłeś, nie uciekałeś w jakieś metafizyczne jazdy?

Nigdy nie miałem fantazji o seksie, jestem aseksualny, poza tym seks i wszelkie aspekty erotyczne są dla mnie obrzydliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 36 lat, i też o tym marzę.Jestem jeszcze prawiczkiem.

 

 

 

DetektywMonk , trzymasz dla żony , czy jesteś tak znerwicowany ,że ciężko Ci jaką dmuchnąć, nawiązać wcześniej uczciwe relacje,,, i spełnić swoje marzenia ?

Działaj chłopie , bo się rozsypiesz . ;)

i pamiętaj inicjatywa należy zawsze do chłopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 36 lat, i też o tym marzę.Jestem jeszcze prawiczkiem.

 

 

 

DetektywMonk , trzymasz dla żony , czy jesteś tak znerwicowany ,że ciężko Ci jaką dmuchnąć, nawiązać wcześniej uczciwe relacje,,, i spełnić swoje marzenia ?

Działaj chłopie , bo się rozsypiesz . ;)

i pamiętaj inicjatywa należy zawsze do chłopa.

Zacznę od żony.Magda z którą się spotykam od roku, chyba nic do mnie nie czuje.Chyba nie potrafię nawiązać relacji.Moim kumpelkom nie mówię o seksie.Oprócz psycholog i psychiatrze.Jeżeli chodzi o poznawanie osób,to wierz mi każda na słowa 36 latek na rencie, chory psychicznie.U kobiety oznacza,ratunku wariat !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wierz mi każda na słowa 36 latek na rencie, chory psychicznie

 

No jeśli na wejściu każdej zapodajesz taką reklamę swojej osoby to zaczyna być dla mnie wszystko jasne.

A nie lepiej by było powiedzieć : " od 2 miesięcy jestem na rencie na kręgosłup ,ale niedługo i tak pójdę do pracy , bo siedzieć tak w domu i brać marne 800zł to nie dla mnie". Ja bym tak powiedział , lepiej brzmi i lepiej sie wypada w oczach białogłowy. Nie masz co udawać za szczerego ,,, szczególnie jak się chce zamoczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule. Przez większość czasu w gimnazjum trwałem w czymś rodzaju miłości platonicznej. Jak głupie to uczucie jest chyba nie trzeba tłumaczyć, bo ani się nie zna dobrze tej osoby, ani nie ma się jej odwagi poznać. W sumie można powiedzieć, że to trwa nadal, nie potrafię o niej zapomnieć, nadal sobie wyobrażam jakby to było gdybym był z nią w związku, ale to już w mniejszym stopniu. Myślę, że jeszcze trochę i o niej całkowicie zapomnę.

Mimo tego od paru miesięcy zaczęło mi się robić smutno, poczułem się bardzo samotny i zacząłem rozmyślać nad poznaniem jakiejś dziewczyny. Jednak to na co zwróciłem uwagę, to to, że sporo osób już dawno miało dziewczynę, nawet kilka. Przejrzałem na szybko tematy na różnych forach kto kiedy miał pierwszą dziewczynę i tam dominuje 12-14 lat, a często i nawet mniej. Co do całowania to to samo. Fajnie ja tego nigdy nie robiłem i mam do niektórych nawet ponad 4 lata zaległości. Od tego czasu mam niezłego doła.

Jakby tego było mało to teraz poszedłem do technikum, a te mają to do siebie, że chodzą do nich głównie chłopcy (jestem idiotą bo mimo, że od tego zależy moja przyszłość, mam wyrzuty sumienia, że tak wybrałem). To powoduje, że wraz z brakiem doświadczenia w kontaktach z dziewczynami szanse na poznanie dziewczyny w najbliższym czasie są równe zeru.

O tym, że moje życie towarzyskie ogranicza się tylko do szkoły i nigdzie nie potrafię się odnaleźć już mi się nie chcę pisać.

Czy to źle, że nie miałem jeszcze dziewczyny i czy jest to powód do wstydu? Bo ja czuję się okropnie, jak jakiś frajer. To mi siada na psychice, nie chce mi się żyć. Mam wrażenie, że zaprzepaściłem najlepsze lata życia. Serio straciłem tak dużo jak mi się wydaje? Jest tu więcej osób takich co są lub byli w podobnej sytuacji? Nawet tych co to nie dotyczy - kiedy mieliście pierwszą dziewczynę? No i gdzie w mojej sytuacji poznać dziewczynę, bo jedyne miejsce jakie przychodzi mi do głowy to klub, a to jest chyba ostatnie miejsce w jakim miałbym szukać (zresztą nawet nie mam z kim iść)? I nie wyobrażam sobie zaczepiać przypadkowych dziewczyn na ulicy jak niejednokrotnie w tego typu tematach ludzie radzą.

I jeszcze jedno. Fajnie by było poznać dziewczynę podobną do mnie, ale czy to możliwe? Bo mi się wydaje, że raczej nie, bo jeżeli jest chociaż trochę ładna to na pewno miała adoratorów i na któregoś z nich propozycji przystała.

 

Proszę o odpowiedź, ostatnio już nie daję rady. Czasami ledwo powstrzymuje się od płaczu. Całe dnie tylko nad tym rozmyślam, nie umiem się skupić na czymś innym. Z dnia na dzień jest tylko gorzej. Boję się, że tak zostanie.

 

EDIT: No i jeszcze jest jedna przeszkoda. Jestem raczej niepoprawnym romantykiem. Dla dziewczyny zrobiłbym wszystko. Napisałem wcześniej, że nie całowałem się jeszcze. Wcale tego nie oczekuje, tym bardziej nie myślę o seksie. Chciałbym po prostu kogoś mieć, mieć z kim porozmawiać, kogo przytulić, taki już /cenzura/ jestem szarmancki.

Jednak to raczej stawia mnie na przegranej pozycji, bo dziewczyny z tego co widzę takiego czegoś nie doceniają i traktują kogoś takiego jako conajwyżej przyjaciela. Żeby z jakąś wyszło musiałbym zrobić z siebie macho-ruchacza, ale ja nie chce udawać kogoś innego niż jestem.

Ja pierdole, idź szczeniaku skowycz gdzie indziej. Całe życie przed tobą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Co tak nie miło się zwracasz do chłopaka, ja sam miałem podobne problemy w jego wieku i na pewno nie miło by mi usłyszeć taki komentarz. Wielu ludzi niestety szybko zapomina jak to było za dzieciaka, nastolatka może i dziś z perspektywy czasu te problemy wydają się śmieszne ale wtedy przecież takie nie były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×