Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwobóle


Magdalena Bednarek

Rekomendowane odpowiedzi

A czy te problemy z oddechem mimo iz naprawde czuje tak jakbym zaraz miala nie miec czym oddychac czy one tez u Was sa tak nasilone??Czy mozna sie od tego ususic??Normalnie probuje naciagnac powietrza i nie moge ,moze dopiero za dziesiatym razem mi sie uda,a do tego czasu to sie boje ze sie udusze.Czy tez tak macie-normalnikie to jest okropne uczucie :-(

 

kochana powiem kolejny raz od tego sie nie udusimy bo to jest tylko w naszej psychice i nie ma sie co martwic , owszem cholera jest bardzo dokuczliwa , dusznosci mnie wykanczaja od paru dni sa tak okropne ze szok , kilka razy ladowalam w szpitalu z tego powodu bo mialam ataki paniki ale to przez to ze balam sie ze sie udusze.. dopiero lekarz powiedzial mi ze moze mi poswiadczyc na pismie ze sie nie udusze no i fakt nigdy mnie one nie udusily ale uczucie jest paskudne bo do tego scidska mnie szyja i gdy juz nie moge wytrzymac biore xanax albo sedativ pc albo hydroksyzyne i czekam az przejdzie w mniej uciazliwy stan. Ni em sie czym martwic trzeba tylko to przecierpic i oczywiscie pojsc na terapie zeby wyciagnac z naszych glowek co jest przyczyna.

 

 

Po tym co napisałaś spróbuje nadal ćwiczyć :) Oby mi tylko jeszcze do objawów te duszności nie doszły

 

pewnie ze tak gwarantuje ci ze sie pzryzwyczaisz i zobaczysz ze nic ci sie nie stanie , sama popatrz kardiolodzy co zalecaja ludziom chorym na serce?? ruch , bieganie itp czyli ruch nam tylko pomoze.

Duuuuzo sil zycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicówka, mnie prawie codziennie bolą łopatki bo mam skoliozę - wystarczy, że krzywo śpię, na co nie mam wpływu, a robi mi się duszno i się przebudzam. Ja mam wrażenie - przepraszam - że zbyt się nakręcasz wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałaś spróbuje nadal ćwiczyć :) Oby mi tylko jeszcze do objawów te duszności nie doszły

 

pewnie ze tak gwarantuje ci ze sie pzryzwyczaisz i zobaczysz ze nic ci sie nie stanie , sama popatrz kardiolodzy co zalecaja ludziom chorym na serce?? ruch , bieganie itp czyli ruch nam tylko pomoze.

Duuuuzo sil zycze ;)

 

W takim razie od jutra wracam do ćwiczeń,napisze potem jak mi poszło :smile: Zauważyłem,że problem jest tylko gdy nie mam żadnego zajęcia... Jak myśle o czymś innym,rozmawiam z kimś itd. to serce jest spokojne(to musi dziwnie wyglądać jak z kimś rozmawiam i czasem łapie sie za serce żeby sprawdzić jak teraz bije ) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, skąd bierzecie motywację? Kiedyś sport był moją pasją, byłam wszechstronna i sprawiało mi to taką radość. Teraz nie mogę zmusić się do ruchu. Jak to przełąmać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miałam zostać zawodową siatkarką - grałam w juniorach już... nieważne, musiałam zrezygnować bo ojciec widział dla mnie inną przyszłość - od tamtej pory, a będzie to jakieś 12, 13 lat ani razu nie zagrałam w siatkę, baaa, nie tknęłam piłki nawet... chyba masz rację - nic z tego już nie będzie - na szczęście mam inne pasje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem nawet na złość innym

Tak, to chyba było najlepsza motywacją mojego uporu w stosunku do sportu - no i to mnie zgubiło - ehh, czyżbym bała się, że znowu przesadzę :roll: Cóż, małymi kroczakami faktycznie będę próbować - straaaaasznie brakuje mi aktywności fizycznej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tymi nerwobólami.Mam straszne ataki bólu i kłucia w sercu,często robi mi się duszno,może wyda się to głupie ale czuję też jakbym miała też coś w plecach,tak jakby mi mrowiało.Czy ktoś z was też to ma???I niewiem co robić,biorę leki uspokajające,ale nic na te bóle nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandy, mrowienie w plecach i jakby kłucie czy ucisk pod lewą łopatką :?: Na bóle w brzuchu pomaga mi Nospa Forte a na resztę hmmm, relax :D Odkąd moja psycholoszka zasugerowała mi parę prostych ćwiczonek relaksacyjnych jakoś lepiej radzę sobie z tymi bólami. No i ważne jest aby nauczyć się rozładowywać stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jestem nowy na tym forum,kiedyś miewałem bóle w wieku podajrze11/2 lat w sercu było to straszliwie mocne bóle,po paru dniach mi przeszło potem miewałem te bóle co pół roku,potem coraz rzadziej ost miałem z 2miesiace temu dodam że intensywnie ćwicze na siowni,no teraz miałem najsilniejszy atak zaczeło sie w pn po mocnym treningu na siłowni,(bo zaczołem sie przygotowywać do amotorskich zawodów sm,mam jakies 4 kg nadwagi),aż w piatek myśałem że sie przekrece wyladowałem w szpitalu,ból był tak ostry że myślałem że rozerwie mi serducho dopiero po tym jak dostałem zastrzyk to ból troche ustąpił,nie był aż tak ostry dalej czułem kołatanie serca,lekarz poiformował mnie że albo to sa newrobóle albo coś sobie naciągnołem,ale jestem pewien że gdy przy naciągnięciu są inne objawy no i ból inny,kazał mi brać jakieś lekki przeciw bólowe,aha miałem robione ekg,mirzono mi cisnienie 2 raz za pierwszym razem miałem 143/120, po zastrzyku 103/50;po za tym miałem prześwietlenie klatki piersiowej,badania nic nie wykazały,jak narazie raz tylko brałem ten przeciw bólowy bo inechcem sie od niczego uzależnić ,po za tym dalej odczuwam że serce mocno mi bije,jak biore mocny wdech to odczuwam w okolicach serca ,gdy leże na lewym boku to mocniej odczuwałem ból bo powoli sie poprawia,

mam pare pytania: czy to mogą być nerwobóle i czy wizyty u psychiatry są kosztowne ,czy mozna dostać jakies skierowanie od rodzinnego?poroszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×