Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol no tak,tak :smile: ja się jakoś ogarnąć nie mogę...ostatnio klucha w gardle się mnie uczepiła i duszenie i tak do kitu trochę...wczoraj jeszcze byłam w sklepach...z domu wyszłam roztrzęsiona,ale potem mi trochę przeszło...w myślach "to tylko nerwy" itd. dziś mam nerwoból i mnie kuje pod łopatką po tym wszystkim...myśli skupione wokół mojego samopoczucia...chciałabym,żeby ktoś mi dał kopa w tyłek albo przytulił i pogłaskał i powiedział "dobrze będzie" :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! No ja dzis stan beznadziejny! (zeby nie powiedziec - tragiczny)

Cala praktycznie noc nie moglam spac, nie wiem, jakos mi nie dobrze bylo, tak na zoladku. Jak minelo kilka godzi i byla 3-4 zaczely się straszne lęki (pewnie dlatego, ze juz mialam swiadomosc, ze spac nie moge a dzisiaj tyle do zrobienia), puls tez mialam podwyzszony. Czulam sie naprawde kiepsko, kolo 5 wzielam benzo i zasnelam na jakies chyba 3h. Obudzilam sie niedawno oczywiscie roztrzesiona, z totalnym nieogarnieciem. Nie mam pojecia jak ja przetrwam dzisiejszy dzien :( Serce mi szaleje, niedobrze mi caly czas.

Zastanawiam sie, czy to mozliwe, ze to od tego piwa??? no ale pol szklanki? :-/ Tak czy inaczej, nie pije juz! koniec. Ja nie mam sily tak sie meczyc :(

Jeszcze tak w gardle dziwnie mam, takie napuchniete, przez co nawet jesc mi sie nic nie chce... No co za zycie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, biore biore :) moze to jakas interakcja z kuleczkami? chociaz mala ich ilosc i piwa tez. Ale widac, ze czesc tak ma - jak gosiulek tez. Ehh.

hania33, ja Tobie wspolczuje bo Ty pewnie wszystko przygotowywac musisz dzisiaj, tak ? i ogarniac... Dobrze chociaz, ze u siebie w domu, zawsze to moze łatwiej, sama nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×