Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

czejsc

 

wchodze w Darki wlasciwie tylko po to zeby napisac o jednej fchooj wkoorywiajacej mnie obecnie rzeczy a mianowicie zdarzylo sie tak ze swieta chalupa pelna ludziskow z rodziny i obecnie przebywam w jednym pokoju ze swoim ojcem ktory oszolomiony piwskiem bez namyslu wpierdzielil mi sie w moje lozko - w moja kochana koorwa posciel. Wiec nie spie, bo

:arrow: nje mam gdzje w tej przedziwnej obecnej sytuacji. :roll:

:arrow: na poczekaniu - tuz po tym jak zobaczylam ojca w mojej poscieli w moim pokoju - wymyslilam sobie plan na "wigilijna dobe", ktory to zaklada ze spedzam dzisiaj czas do 5 nie spiac i siedzac, od 5 do 13 spiac co by przespac wigilijny zamet i wogle wszystko, od 13 do 1 spedzic swoja wlasna samotnicza wigilie u siebie w pokoju odmawiajac na zaproszenie na kolacyje przez jakas babcie czy inna ciocie.

 

Jako ze musze przebywac w jednym pokoju z ojcem (mam tutaj lacze, drugie ukradl moj brat :cry: ) to przebywam. Najwiekszym moim problemem teraz jest to ze wlasnie przekrecil sie na drugi bok i zionie mi w stopy glosno oddychajac i pochrapujac. (Tak, takie jest ustawienie mebli w moim pokoju ze kiedy ktos przewroci sie na drugi bok tak ze lezy twarza "do pokoju" to jednoczesnie ta twarz jest jak gdyby pod stolikiem na komputer.) :silence::hide:

 

zdecydowanie wykanczajaca rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, "musk" już nie ten, co kiedyś :D Ostatnio coraz częściej łapię się na tym, że pierdoli mi się szyk zdania, miesza interpunkcja, a czasem nawet i błąd ortograficzny się zdarzy :P Kończę się, no ale w sumie nic na to nie poradzę, więc na ch*j się tym przejmować ? ;) Zresztą, do stanu zaślinionego warzywa jeszcze mi trochę zejdzie :D

 

Ale swojego nicka jeszcze nie zapomniales tak więc do warzywa jeszcze dluga droga buraku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, przeczytałem...ale jakoś ciężko mi co sensownego wymyślić czy odpisać D: .

ladywind, i zaś czyszczenie sprężonym powietrzem D: ?

 

śluby,sie kierwa ludzie weselą na święta,wow.

 

-- 24 gru 2013, 01:23 --

 

Relatywista9, najwyższej jakości dragensy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, pomyśl, jakie konkretne zioło, czy inksze makówki wyrosną na moich prochach :D

 

 

(...)Słońce prażąc to ścierwo jarzyło się w górze,

Jakby rozłożyć pragnęło

I oddać wielokrotnie potężnej Naturze

Złączonej z nią niegdyś dzieło.

 

Błękit oglądał szkielet przepysznej budowy,

Co w kwiat rozkwitał jaskrawy,

Smród zgnilizny tak mocno uderzył do głowy

Żeś omal nie padła na trawy.

 

Brzęczała na tym zgniłym brzuchu much orkiestra

I z wnętrza larw czarne zastępy

Wypełzały ściekając z wolna jak ciecz gęsta

Na te rojące się strzępy.

 

Wszystko się zapadało, jarzyło, wzbijało,

Jak fala się wznosiło,

Rzekłbyś, wzdęte niepewnym odetchnieniem ciało

Samo się w sobie mnożyło.

 

Czerwie biegały za obcym im brzemieniem muzycznym

Jak wiatr i woda bieżąca

Lub ziarno, które wiejąc swym ruchem rytmicznym

W opałce obraca i wstrząsa.(...)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×