Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Radość- odkryłem jaki chcem mieć strój na imprezy ( IBĘDĘ MIAŁ !!!)

JAK TEN WOKALISTA, srebrny gajer , buty na koturnach i okulary .

Juz widzę jak wyjdę w swoim ubranku na miasto , dupy ze zdziwienia wystrzelą kosmicznie widzom .

Przekraczam jakąś barierę ,,,czuję to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedświąteczna sraka tłumów

:lol:

 

4 podobno świetne książki w promocji

 

-- 23 gru 2013, 15:27 --

 

o Wieczny Grunwald to chyba nawet magnolia84 mi poleciła ;p Jak będzie kiepska to palec w anusa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, tego się nie spodziewałem.

 

Jak być może niektórzy się zorientowali, świąt nie darzę jakimś specjalnie ciepłym uczuciem. Jednak są gorsi ode mnie, zaiste. Jak na przykład jeden z moich klientów, posiadający wydawnictwo zajmujące się, hmm, powiedzmy - bardzo niszową tematyką. Drukuje u nas regularnie "kosmiczne" nakłady typu 20 szt książek ze swojego katalogu, a choć tytuły się różnią, to podsumować je można jednym zbiorczym: "Żydo-masoni, przebrzydli Amerykanie i podli komuniści spiskują przeciwko katolickiej Polsce". Facet mimo tego że działa w branży od ćwierćwiecza, zdaje się nie ogarniać podstawowych rzeczy, tak podstawowych jak: nie da się zrobić 100 książek w jeden dzień. Nie da. To znaczy - da się, ale kosztuje to 4x drożej i jest 100x bardziej wkurwiające :P

 

Anyway - kiedy facet dzisiaj napisał maila, wielce oburzony bo zamówione tydzień temu książki jeszcze do niego nie dotarły, a przecież on "by je sprzedał na prezenty", to najpierw go profesjonalnie zbyłem, ale po chwili przyszła refleksja: jego książki... prezenty... jego ksiażki o żydokomuchomasonach... na prezenty... książki - prezenty...

 

JAPIERDOLĘ! URATOWAŁEM KOMUŚ ŚWIĘTA!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×