Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem indywidualista i żyje po swojemu. Jakos nikt mnie za tajemniczego nie uważa wiec tu chyba jeszcze czegos brakuje np motoru albo zdjęć z argentyny.

 

:mrgreen: Dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotnik z wyboru/nieudacznik to 2 różne rzeczy panowie,wrzucanie tego do jednej kategorii nima sensu raczej D: .

Ja jestem zdecydowanie nieudacznikiem, samotnik z wyboru musi być bardziej odjechany, mieć jakieś zajmujące hobby być indywidualistą a ja nim nie jestem, jestem bardziej elokwentną wersją tych kolesi z "chłopaków do wzięcia". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, gdy jestes inteligentniejsza od partnera, drażni to ich?

 

skąd to pytanie?

Nie zastanawiałam się nad tym wnikliwie.

Prawda jest taka, że jako kobieta, raczej wybierałam mężczyzn którzy mi imponowali (bynajmniej nie zdjęciami z argentyny :) )

z 2giej strony, panuje taki stereotyp, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet.

 

Inna sprawa, że jeśli brać pod uwagę inteligencję emocjonalną, to chyba od żadnego z moich partnerów nie byłam nigdy inteligentniejsza :)

 

Więc zależy o co dokładnie pytasz.

 

-- 22 gru 2013, 21:49 --

 

Ja też jestem indywidualista i żyje po swojemu. Jakos nikt mnie za tajemniczego nie uważa wiec tu chyba jeszcze czegos brakuje np motoru albo zdjęć z argentyny.

 

Albo może obnosisz się zbyt pretensjonalnie ze swoimi uczuciami i myślami? :)

(nie wiem, nie znam Cie, strzelam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy jeszcze mi się chciało robiłam wrażenie interesującej, zabawnej, innej - często to słyszałam. Wtedy inność brałam za komplement, ale z wiekiem stała się uciążliwa ;) Faceci chętnie się ze mną przyjaźnili ale nie byłam materiałem na związek. W ogóle jestem jakaś męska. Btw. lubiłam męskie pierdoły. Cichych, zamkniętych w sobie chłopców bo można, trzeba było wręcz, coś z nich wydobyć. Takie trochę wchodzenie w rolę matki bym powiedziała ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Muszę Ci powiedzieć, że kiedy czytam Twoje posty stwierdzam że tytuł należał Ci się bezapelacyjnie ;) Ale ogólnie są też merytoryczne, żeby nie było że Cię hejtuje, bo sam lepszy nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jest takich kobiet tak na prawdę inteligentnych, a jeszcze mniej inteligentnych i fajnych, bo często duża inteligencja to u kobiet przebiegłość, wyrachowanie i wiele innych negatywnych cech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się inteligentnych kobiet nie obawiam ale wiem że ktoś taki jak ja człowiek bez ambicji i pasji, fizol/ bezrobotny na pewno interesujący dla nich nie będzie. Mogę z nimi pogadać ale bez zdradzania mojego życiorysu i sytuacji życiowej bo zwłaszcza po alko niektórzy myślą że ja jakiś światowiec jestema nie zwykły łachmyta . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, imponowali Ci czym?

mężczyźni po części obawiają sie inteligentnych kobiet, przynajmniej ja

 

różnie. Pasją, zaradnością życiową, zdeterminowaniem, opanowaniem albo wiedzą na dany temat. ewentualnie wrażliwością w stosunku do zwierząt :)

 

Poza tym czego tu się obawiać?

Moim zdaniem to zależy od poczucia własnej wartości. Jeśli mężczyzna ciągle porównuje się z kobietą, to faktycznie, może czuć się gorszy jeśli jego partnerka jest inteligentna, lecz dla mężczyzny o wysokim poczuciu własnej wartości, będzie to raczej powod do dumy. Wszystko jest względne niestety.

 

Ale wciąż nie rozumiem czemu zadałeś to pytanie?

Nie czuję się inteligentna, wręcz przeciwnie, często ciężko mi skojarzyć fakt A z faktem B i dodać je do siebie.

Raczej nie myśli się abstrakcyjnie, kreatywnie, a często nawet logicznie mając depresję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z nimi pogadać ale bez zdradzania mojego życiorysu i sytuacji życiowej bo zwłaszcza po alko niektórzy myślą że ja jakiś światowiec jestema nie zwykły łachmyta . ;)

 

:lol::lol::lol: Możesz bajerować jak ten kolo tutaj:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×