Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :* Kurde, myslalam, ze jak poloze sie przed 12 to wstane wczesniej... ale gdzie tam, po 9 sie obudzilam :P a i dalej bym spala! heh

 

hania33, mi to sie wydaje, ze ja nie czuje sie lepiej przez miejsce - bo ostatnio w CH tez w sumie zle nie bylo, lęków przez poprzedni tydzien wcale nie mialam i do pracy chodzilam. Wiec moze nawet ogolny stan jest podobny - tylko, ja tutaj czuje, ze mam wiecej rzecyz do roboty, wiecej ludzi do pogadania, wiecej miejsc gdzie moge pojechac i jakos tak dzieki temu czuje sie szczesliwsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Pawełku :)

 

hania33, ja wiem, wiem. Ja zreszta tez tak mialam w wakacje - liczylam, ze przyjade i bede sie czula super i odpoczne. A tymczasem przez cale 2 tyg mialam straszne lęki i przesiedzialam w domu. Ale teraz nie wiem... jakos inaczej sie czuje, jakos bardziej tak przemyslalam czego chce itd. I w CH wlasnie tez tych lęków nie mialam, wiec ogolnie ok. Tylko teraz widze, ze ja tam dzien w dzien - wstaje, wychodze na pare godz do pracy i tyle - cale moje zycie. Reszta przed kompem :) A tutaj wieksze urozmaicenie. Wiec gdybym super czula sie i tu i tam, to widze, ze w PL po prostu nie przelatuja mi te dni przez palce tylko mam poczucie, ze cos zrobilam w ciagu takiego dnia. A po 3 latach "nic nie robienia" (tam), juz naprwade mam docyc chyba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, bo to jest oczywiste, ze nie o kraj tu chodzi :) to jest tylko dodatek

Ja napisalam, ze w Polsce super sie czuje, ale tak ogolnie. Rozmawialam z kolezanka ktora tez niedawno przyjechala (nie ma nerwicy) i tez mowi, ze fajnie, ze dobrze sie tu czuje itd. Wiec na tej zasadzie bardziej. Nie na zasadzie, ze w Polsce to ja nie mam nerwicy a za granica mam ;)

Zreszta.... te lęki są w nas a nie w sytuacji zewnetrznej :-/ Bo ja tak widze, ze mi najwiecej dało "ogarnianie" tych emocji tak od miesiaca wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×