Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Fuzzy nic ci nie będzie, Masz normalne miesiączki itp to 0 szans, już przy nadrzerce która jest 2 stopniem są uplwwy itp. Angie!!!!!! 700-800 zł za tomograf.....Ale bym miała buty.... Mi nikt nie chce dac skierowania na usg brzucha...... Jakie badania na chloniaka sama moge zrobić!???

 

Za 700-800 złotych mogłabyś masę rzeczy sobie kupić, piszę serio, przelicz sobie :)

 

Co do miesiączek to ja sama nie wiem, mam stwierdzoną niedomogę lutealną (niedobór progesteronu) i dlatego mam kilkudniowe plamienia przed miesiączką, w październiku miałam USG i ginekolog powiedziała, że powinnam się cieszyć bo wszystko jest ok, tylko duphaston raz dziennie brać i tyle. Cały czas czarne myśli, wystarczy, że mnie zapiecze a ja już mam wizję raka.

 

Co do chłoniaka to pewnie morfologia z rozmazem, USG węzłów (ale podobno jednoznaczne wyniki daje hispat węzła i jakieś dziwne badanie szpiku...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale te objawy są takie denerwujące...i dolujace...:(

no dokładnie tu rak tam tak jedno i to samo w kolko...;/

potem czlowiek sie tylko nakreca...;( matko ...

ja bym juz wolala wydac te pieniądze na jakas dobra terapie...

ale nie wiem co zrobie...bo z moim nastawieniem i humorem jest bardzo różnie...:(

Fuzzysyone a kiedy ostatnio u ginelkologa bylas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom października/listopada miałam usg (prawidłowe) i babka wypisała mi duphaston, trzeci cykl teraz z tym preparatem będzie (ja do niej poleciałam, ponieważ na podstawie 3 dniowego przesunięcia okresu wymyśliłam sobie wygasanie jajników, które lekarka wyśmiała). Wcześniej w lutym - wtedy wymyśliłam sobie tego potworniaka, guzy oraz torbiele - wyszła grzybica plus prawidłowe USG - a potem w marcu, ginekolog twierdziła że wszystko wygląda jak nowe...

 

W ubiegłym tygodniu byłam u kardiologa, opowiedziałam mu o tym duphastonie i kilkudniowym przesunięciu okresu, a on stwierdził, że przy mojej nerwicy to aż dziwne, że w ogóle tego okresu dostaję...

 

Wtedy w lutym nakręciłam się na tego potworniaka i guzy/torbiele, ponieważ na forum GW Zdrowie kobiety baby miały fazę na te schorzenia. Oczywiście ja sobie dopasowałam wszystkie objawy, normalnie byłam pewna, że w brzuchu mam torbiele kilogramowe prawie, odczuwałam te same bóle i pieczenia które miały babki z forum. Bałam się podnosić coś ciężkiego, ponieważ byłam pewna, że torbiel mi pęknie i dostanę krwotoku.

U lekarki okazało się, że mam grzybicę koszmarną spowodowaną dużą ilością antybiotyków. POtem byłam za miesiąc na kontroli (wszystko było ok) i ona wtedy powiedziała "niech pani się zajmie czymś innym niż to, co między nogami".

 

Teraz nakręciłam się na szyjkę macicy poniewaz kliknęłam sobie w kolejne głupie forum a tam baby wałkowały ten temat, konizacje sracje i inne.

 

Czuję się fatalnie, moja głowa produkuje mi straszliwe wizje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czuje sie fatalnie...;( mam czarne scenariusze...ciagle czuje lek jestem zdenerwowana, caly dzien mam te mroczki...;( kiedy te tabletki zaczna dzialac...

 

A jakie tabletki dostałaś? Mogłaś poprosić i hydroksyzynę w syropie, to bardzo łagodny lek a skutecznie eliminuje napięcie wewnętrzne (dlatego opiję się go w poniedziałek przed wizytą :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuzzy, ja badanie krwi mialam 2 tyg temu :) wyniki lepsze jak w tym sprzed pol roku. a poszlam oddac krew po 10 dniach zycia w tkaich nerwach ze ledwo co przez te 10 dni coś jadłam, dzisaj , boli mnie gardło i mam biały nalot na języku, moze ja mam jakieś grzyby czy bakterie :(?!?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalam tianesal - jest nie uzależniający i w razie napadu leku afobam ale jeszcze nie bralam...

ja juz potrzebowalam czegoś mocniejszego bo mam i depresje i nerwice lękowa...juz na prawde bylo coraz gorzej. Mam nadzieję ze po lekach będzie lepiej. Musze byc cierpliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze "macałam" sie na karku i jakiegoś wielkiego guza wymacalam tez z lewej strony...... :( ja pier..... łapy se zwiąrze chyba. tak juz gdzie włosy są i jest taki "dół" i tam :( mam nadzieje ze to scięgno albo miesien. Matka drze sie na mnie ze nienormalna jestem :( masakra. Pewnie max pol roku i zdechne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyprawiasz dokładnie to samo, co ja niemal rok temu, z tym że ja miałam węzeł pozapalny, który zniknął po antybiotykach. ALE zachowywałam się dokładnie tak samo jak Ty. Pierwszą rzeczą od wstania rano było macanie węzła, który wydawał mi sie większy niż poprzedniego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też czułas taka "ciezkosc" od niego ? jakby ciało obce ? bo to moje pierwsze co czuje :D Dzisja czytam nawet o raku slinianki. i tka czytam czytam. i sie Wkur$%&& i wylacyzlam kompa na troche i poszlam ustoric choinke drugi ra zi obiadek zrobic hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na szyi po lewej 3 i po prawej 2 w tym 1 gulka widoczna golym okiem( od ponad roku ) jak podniose mocno szyje, ale podobno to pozostalosc po mononukleozie a jak nie ma goraczki swiadu nocnych potow to raczej nie ma sie czym martwic :)

 

-- 24 gru 2013, 17:57 --

 

1 cm srednicy to chyba jak wisnia? z tego co czytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej markoooo :) wszystkiego dobrego na swieta :*

 

Jak dla mnie to one nie sa jak wiśnia, bo jak naciągne skóre to nie widze tego nadal ;) tylko musze dotknac mocno paluchem. Pozatym mam wrazenie ze one mnie szczypia i swędzą :( nie wiem czy to majtki uciskaja czy od depilacji czy cokolwiek :( czy wmawiam sobie ...masakra (mowie o tych w pachwnach)

bo ten za uchem to tak mam wymęczony i wydotykany ze na bank spuchnięty i od tego boli mnie wszystko od ucha do szczeki bo o chwile macam ( od 2 dni DETOX, ale lapki swiezbia....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×