Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, ja z chęcią zmieniłbym pracę żeby lepiej zarabiać ale ciężko mi znaleźć pracę która spodobałaby się moim lękom. Na szczęście w tym roku kończę licencjat, co prawda na kierunku który całkowicie mi nie odpowiada ale już dużo kasy wrzuciłem w edukacje więc wypada skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no jasne, że wiem. Jak nie śpię kilka nocy z rzędu, to źle się czuję. Odzywają się echa lęków, nie mówiąc już o złym nastroju

 

-- 23 gru 2013, o 02:37 --

 

rX_, dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tak, strasznie wygodna i mało stresująca praca ale słabe zarobki.

 

Jutro szykuje mi się intensywny dzień, spotkanie z gronem znajomych i mam nadzieję, że lęki odpuszczą sobie bo nie są mile widziane na tym spotkaniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, przebywanie z ludźmi to najlepszy lek i jak już lęki przejdą to naprawę ciężko się oderwać od takiego spotkania i wrócić do domu. Mam nadzieję, że jutro lęki szybko przejdą i będę mógł komfortowo spędzić wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam w czasie rozmow na parkingu, kiedy czasami wrecz sie przymuszam do przyjechania bo na przykład siedze na forum i juz jako tako czuje sie uspokojony,

jak rozmawiam to tez nie jest mi lekko, ale zawsze jak wychodze to jest taki zal ze juz sie wychodzi. Szczególnie lubie jak rozmawia sie na takie fajne tematy,

wlasnie z Edkiem berdzo dobrze mi sie ostatnimi czasy rozmawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×