Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, ja po lekach też czułem się lepiej ale czułem albo tak mi się wydawało, że trochę mi mieszają w głowie i czułem się taki trochę otępiały i trudno było mi się skupić. Może też bym się po świętach rozejrzał za jakąś psychoterapią zanim leki wezmę... Najbardziej mnie boli to, że muszę rezygnować z wielu przyjemności i tego co robiłem kiedyś i sprawiało mi to wielką przyjemność :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Grałem w piłkę kiedyś, pojawiły się lęki i za każdym razem jak chodziłem na treningi myślałem, że zwymiotuje z przemęczenia i przestałem chodzić, potem przestałem gdziekolwiek jeździć bo niedobrze mi się robi w samochodzie czy autobusie gdzie kiedyś każdego roku jeździłem w góry, nad morze i inne wypady, na szczęście pozostała mi muzyka która nie wymaga wychodzenia z domu chociaż miałem propozycje zagrania koncertu i niestety ale nie czułem się na siłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Aha, ja mam zawsze taki dylemat, czy siedziec na forum czy z kims pogadac, ale okazuje sie ze pogadanki

ze ludzmi z ktyrmi widze sie czesto, po pare rzyw tygodnu sa super. Szczególnie jak rozmawiam z tym Edkiem to wytwarza sie taka fajna atmosfera. Pozniej zal wychodzic, no ale jade szybko zeby jeszcze pogadac z kims na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×