Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, a jak się wystraszy sami przecież sie tego boimy-tylko ktoś kto czuł podobnie moze nas zrozumieć- na codzień jak większość z nas jestem zajebistym usmiechnietym facetem to po co psuć im ten obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom i tu się mylisz. Często izolujemy się od bliskich usprawiedliwiając się tekstem "bo on/ona nas nie zrozumie" nawet nie próbując o tym porozmawiać, a później wkurzamy się, że nawet na wsparcie bliskich nie możemy liczyć. Jakbyś się czuł, gdyby Twoja dziewczyna szukała wsparcia wszędzie, tylko nie u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest skomplikowane one tez wiele przeszła ...

 

tym bardziej Cię zrozumie i tym bardziej powinniście się wspierać

 

-- 22 gru 2013, o 22:18 --

 

macieywwa, ja miałam kiedyś podobnie i też zakończyłam związek, w którym dawałam wsparcie, a sama nigdy nie mogłam na nie liczyć. Dlatego piszę do comatom z własnego doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, a jak się wystraszy sami przecież sie tego boimy-tylko ktoś kto czuł podobnie moze nas zrozumieć-

przciez z takimi sie paruyjemy ktorym mozemy powiedziec o wszystkim bez obawy odrzucenia

 

dokładnie

Jak sie ma kompleksy to ta obawa odrzucenia moze towarzyszyć nieważne z kim jestesmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dlatego ktoś, kto już znalazł taką osobę, powinien być z nią blisko nie tylko pod względem psychicznym ale chyba przede wszystkim psychicznym/duchowym

 

-- 22 gru 2013, o 23:44 --

 

Candy14 ale Mushroom nadal się uczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×