Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie sie porozchodzili, a ja sie przywitam z wieczora ;)

Zawsze jak wstaje to przy śniadaniu nadrabiam zaleglosci na forum :) ale dzisiaj musialam wstac o 7 (a polozylam sie o 1, zasnelam pewnie kolo 2, a jeszcze obudzilam sie w trakcie). Ja po tak krotkim spaniu mam zawsze praktycznie - tzw. stan tragiczny. Jak na kacu, tachykardia, lęki itd. Ogolnie zawsze siedze w domu i czekam na wieczór. Ale... tym razem - bylo super! Oczywiscie bylam senna i zmeczona, ale normalnie wstalam, pojechalam do fryzjerki, do 12 ogarnelam sporo rzeczy (a normalnie to o 12 dopiero udaje mi sie wyjsc z domu...). Co wiecej.. w Rossmanie nie mialam też lęków :D (a słynie z ataków przeciez :P )

Wiec zdecydowanie bardziej w Polsce "czuje, że żyje" :)

 

-- 22 gru 2013, 22:10 --

 

Ale padnieta to neistety jestem i juz ledwo na oczy patrze, wiec kłade się zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, powiem Ci szczerze, ze mi sie zawsze Polska podobala :) i dobrze sie tu czulam. Gdybym wiedziala te 3 lata temu, ze wyjezdzam na tak dlugi czas, to pewnie w zyciu bym sie nie zgodzila...

Ale racja, jednak fajnie jak wszystko rozumiesz, ciebie rozumieja, zawsze mozna sie dogadac - po prostu, jest sie u siebie :)

 

A fryzura ok, lekkie podciecie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×