Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej mi się w dzień śpi, w nocy to jakieś katusze, żeby zasnąć, także ja jako senny no-life mam średnie pojęcie. Raz podeszłam do spania jakoś koło 20-21, o 23 oczy jak 5 złotych i koniec ze spania. Muszę mieć naprawdę poziom zmęczenia level "chodzę na rzęsach" albo... zolpidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dzięki za pocieszenie...

nie ma za co . Tak jak w tej piosence ,tak w moim życiu "przeżyłem dwukrotnie noc w środku dnia,,,", przerażające , zatrważające , wręcz zachaczające o mysli samobójcze wydarzenia. Jednak z czasem przeszło , wygrzebałem sie po traumie . Ty też dasz radę, i Bogu jeszcze będziesz dziękować ,że teraz Ci nie wyszło,,, (jak ja) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś dasz radę , "przezimujesz" , nabierzesz sił ,,, a wiosną kogoś ciekawszego i bardziej zaangażowanego poznasz ;) . Jedna rada , nie łap się za małolatów ,co jeszcze albo maminiego cyca potrzebują albo kompanów ( do głownego nurtu życia ) . Myślę ,że facet koło 30 zaczyna już na poważniej brać te sprawy i wspólne układanie sobie życia z kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 i głupi jak but, koledzy mu w łebie tylko...

w tym wieku ;) ,moge nawet o sobie powiedzieć ,że prawie codziennie koledzy , piwko i trawa . Dziewczyna ( jak była w międzyczasie ) to raczej tylko jako kolejne urozmaicenie nudnawego dzionka. Cóż , każdy wiek ma swoje prawa i,,, swoje potrzeby. Tak więc sama widzisz ,,, potem to jest tak,że jeden koleś się chajtnie , drugi , trzeci ,,, dalej lecą dzieci,,, i nie ma już za bardzo z kim i gdzie . Samotność zaczyna jakoś bardziej ciążyć i chciałoby się jakoś już pobyć z kimś więcej , głębiej , poważniej . Mówię Ci jak to jest z perspektywyb faceta . Masz jakąs lekcję ( teraz ) i to też cenne w jakimś sensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×