Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, zamiast komentować moje żenujące wynurzenia, lepiej zajmij się tymi napalonymi na Ciebie bolcami, co to ich masz po drugiej stronie monitora :P Orgie mieliście urządzać, już zapomniałaś ? :D Nie po to Kestrel napalał się na Ciebie przez cały tydzień, żeby koniec końców skończyć z ch*jem we własnej garści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, już miałem odpisać, a tu jeb - wyhaczyłem bana na ip :D Próbowałem to obejść jakimiś internetowymi generatorami nowych adresów sieciowych, ale nie dało się na nich przejść zabezpieczenia antybotowego w postaci tych pożal się boże puzzli :P "Relatywista" to chyba już w ogóle dostał dożywotniego bana :D

 

Wracając do Twojego pytania:

 

Z tych "autentycznych", jeśli mnie pamięć nie myli, to jakoś tak to szło:

 

Bohdan30 (ale to w sumie takie pół-fejkowe/incognito, bo nie nazywam się Bohdan :P) ---> Relatywista ---> (może jeszcze xyzxyzxyz30) ---> -ista ---> Relatywista ;)

 

Co do fejkowych kont - kto by je zliczył ? :P

 

Z tą kozetką, to może lepiej nie, bo jeszcze wytworzy się między nami to specyficzne, seksualne napięcie :D

 

Zresztą i tak długo byś mnie nie "poterapeutyzowała" ;) Na dniach znikam realizować swoje nihilistyczno-relatywistyczne koncepcje życiowe, a forum byłoby dla mnie jedynie niezbyt wygodnym balastem :P

 

-- 22 gru 2013, 03:03 --

 

Także ten, MODERTORZY - na bliżej nieokreslony czas daję temu forum spokój :P Już nie będziecie się musieli ze mną użerać - taki prezent na Święta i rok 2014 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×