Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

O Boże, Boże!!!!ZWARIUJĘ!!!! Wcześniej nic nie było widać, a teraz mam jakiś półokrągły ślad na kolanie, nie wiem, jakby po zębach? Może się uderzyłam jak niosłam zakupy, przejechałam pudełkiem kartonowym, który niosłam, ale nie wiem!!!! Boże, ja zwariuję!!!!! Czy pies w takim kagańcu z materiału, że miał ściśnięty pysk móhgłby mnie ugryźć? Przecież chyba bym wiedziała, jakby to zrobił. To skąd ten półokrągły ślad!!!??? Co ja mam robić?!?!

 

Proszę, niech ktoś szybko odpisze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby był wściekły (na 99,999 % nie był) to musiałby zębami przerwać ciągłość tkanek tak, żeby jego ślina dostała się do krwioobiegu. Był jednak w kagańcu i miał do pokonania spodnie, nie przegryzl skory, więc .....

Prawdopodobieństwo tego, ze Cię zaraził wscieklizną, jest tak samo prawdopodobne, ze to Ty go zarazilas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcam sobie, chodzę i panikuję. I piecze mnie to kolano, w zasadzie to oba, bo ten pies jakby "uderzył" w jedno potem drugie, myślałam, że uderzył nosem, bo wpadł na mnie z rozpędu. Na jednym kolanie mam taki mały czerwony łuk i kilka czerwonych kropeczek (tworzą ten łuk), ale skóra nie jest przegryziona. O boziu kochany, dlaczego mi się to zdarza! Mam to olać? :(

 

Mówię prawdę, o się mi dzisiaj zdarzyło, a ja mam talent do wkręcania sobie różnych rzeczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałam, żeby się wybrać, ale kiedy zdecydowałam się już mniej więcej, to wszyscy zainteresowani zdążyli już opuścić forum ;)

 

 

A ja raz sama nie wiedziałam jak będę się czuła a dwa koleżanka prezent świąteczny mi zrobiła i przyjechała zrobić mi włosy i tak zeszło ;-) A to czemu nie dojechałaś do nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zdążyłam się zapowiedzieć, a jakieś listy obecności powstały. Nie miałam kontaktu do nikogo, żeby potwierdzić, czy spotkanie się odbędzie i czy zapiecek aktualny.

 

 

 

No to szkoda i teraz obie przed kompem ;-)) a oni pewnie dobrze się bawią mam nadzieje i że za nas też ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstalam stosunkowo pozno jak na siebie, ale to chyba dlatego, ze bylam wykonczona po wczorajszym dniu..pocwiczylam godzinke, a teraz zabieram sie za konczenie odcinka serialu..dzien jest piekny wsensie pogodowym. Moze troche gorzej jesli chodzi o inne sprawy..nie odezwal sie jeszcze..Moja ciocia m adzis urodziny. Szkoda tylko, ze swietuje je w niebie. Tesknie za nia i tesknie za jakakolwiek beztroska. Dawno nie bylo czasu, gdy nie martwilam sie niczym.

Mam nadzieje, ze u was spoko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Mój też.

To przez pogodę.

A u mnie chyba po prostu przez święta, one nasilają u mnie znudzenie.

 

zjadlam dzis wiecej niz przez dwa tygodnie normalnie :P ale co tam swieta sa

Ja kiedyś w święta lubiłem bardzo dużo jeść, ale to było dawno temu, potem mi jakoś przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień był spokojny dopóki nie wyszedłem na dwór ze znajomymi. Lęk nasilił się do takiego stopnia, że wróciłem do domu :/ Ostatnio to jakaś masakra, muszę ze wszystkiego rezygnować. Jutro jestem też umówiony ze znajomymi i pewnie znowu będzie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dzisiejszy dzień był całkiem spoko. Rano byłem w mieście: kupiłem dodatki do garnituru, byłem w aptece, w bibliotece, potem robiłem zakupy do domu. Popołudniu pouczyłem się trochę, coś pomogłem przy remoncie, a za chwilę zaczynam oglądać na tvn7 drugą część jeńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×