Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, dobre :great:

 

-- 21 gru 2013, 18:34 --

 

Bądźcie egoistycznymi skurwielami jak ja na święta,nie kupuje od lat nikomu prezentów -problem solved :D!

Coś tu sciemniasz widziałem cię wczoraj jak wychodziles z galerii w kraku z worem prezentów!!!

Taki zielony ludek z wielkim czerwonym worem ...nawet nie wiem czy to nie były 2wory...

I co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojny internetowe, przestał mi dzilac net w laptopie, no to dramat nie będzie siedzenia w łóżku z laptopem, a na krześle przy desktopie sie nie chce. Wlanczam wylanczam latopa nic nie daje. Podpialem kabel bo moze vifi tylko nie dziala, patrze po kablu tez nie chce dzialac.Proboje prare razy i nic z tego. Podchodze to stacjonarnego okazue sie ze na stacjonarnym tez nie dziala, zrestartowałem ruter, dalej nie dziala, na zadym kompie nie działa net. Wpiąłem taki internet mobilny, tez nie dziala. No to juz odciesty od swiata i od forum. Zrestartowlem modem i dopiero to zadzialalo. Cale sprawdzanie zajęlo godzine. Teraz mam internet na VIWI w latpotie normalnie, ale straszenie sie zdenerwowałem i spielem. Myślałem ze chociaż te sobotę bede miał spokojna. Kurcze jakbysce sie poczuli jakby wysiadł Wam internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×