Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zwykłe lenistwo? Czy prokrastynacja?


piterotr

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, Możesz jaśniej? Nie stworzyłem tego tematu, żeby sluchać jaki jestem dobry i ze to nie moja wina, nie chce sie użalać nad sobą tylko chce coś z tym w koncu zrobic ;)) Tak wiec zalezy mi na jak najbardziej szczerych opiniach!! ; )

 

-- 20 gru 2013, 21:16 --

 

A to jeszcze takie jedno pytanie pozwole sobie zadać. Jak widzicie mój dzień? Jak byście go rozplanowali? Skoro od Poniedzialku do Soboty pracuje od 8 do 15? Jestem ciekawy waszej opini. Lepiej uczyc sie rano, polozyc sie o 22 i wstać o 4? Bardzo jestem ciekawy waszej opinii ;)

 

-- 20 gru 2013, 21:18 --

 

Poprawka. Od 8 do 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piterotr, a ja mam 33 i 4 lata ponad pobytu w Anglii i też nie umiem poprawnie zdania składającego się więcej niż z 3 słów w tym języku sklecić. Pracujesz się, uczysz ( w znaczeniu uczęszczasz do szkoły) to już sporo wg mnie, a to że nie chce Ci się uczyć to dosyć normalne, większość chłopaków tak ma, mój brat to minuty w życiu się nie uczył a maturę jakoś zdał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piterotr, a co tu jaśniej tłumaczyć, dopóki będziesz patrzył na to jak na chorobę a nie własną wadę dopóty będzie Ci ciężej się z nią uporać, bo w końcu to choroba niezależna od nas jak schizofrenia co nie. Też mam prokrastynację w uj, wynikającą z depresji, braku motywacji i poczucia bezsensu istnienia, ale nie będę tej kurwy więcej nazywał prokrastynacją tylko własnym lenistwem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa, Tak, dokładnie tak jak mówisz. A co widzisz jakieś sensowne wyjście z sytuacji?

 

Reiben, Możesz i masz racje, moze musze dać z siebie wiecej i tylko narzekam... A tobie ta "kurwa" nie przeszkadza? Nie denerwuje Cię to, że robisz mniej niż od siebie oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że przeszkadza, to jeden z najgorszych skutków mojej depresji bo bezpośrednio pierdoli mi przyszłość, gdyby nie ona byłbym już znacznie dalej w przodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja widzę to bardzo prosto:

Poniedziałek

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka angielskiego (słówka) 21-22

Sen 23-7

 

Wtorek

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka angielskiego (rozmowa z kimś via Skype) 21-22

Sen 23-7

 

Środa

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka angielskiego (gramatyka) 21-22

Sen 23-7

 

Czwartek

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka angielskiego (rozmowa z kimś via Skype) 21-22

Sen 23-7

 

Piątek

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka polskiego 21-22

Sen 23-7

 

Sobota

Praca 8 - 18

Relaks 19-20

Nauka matematyki 21-22

Sen 23-7

 

Niedziela

Dzień wolny

 

 

Podążaj za tym, lub lekko zmienionym acz podobnym planem i powinieneś dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×