Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica,

 

Kur.wa na początku myslałem, że to jakaś myśl Paulo Coehlo, bo to by pasowało do tego grafomana.

 

no właśnie kurde teraz co drugiemu pisarzowi/pisarce się dostaje za Paulo Coelho.

 

ale powiedz w takim razie, którą byś tylko przeleciał, a z którą byś chciał się związać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, chyba te zdjęcia nie oddają różnicy. Wdzięk to nie tylko niezbyt wulgarny wygląd, ale raczej sposób zachowania.

 

Ta druga nie wygląda wulgarnie. No chyba żeby sie odezwała i zaczęła jechać hejtującą gadką na inne kobiety :D

 

A po zmyciu makijażu będzie wyglądac tak samo jak ta pierwsza:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)

Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>

Ja mam stałą pracę i własne mieszkanie, plus jestem młodszy od Kaleba, aplikację na stanowisko żony możesz słać na PW, wraz ze zdjęciem i skróconą historią poprzednich związków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ale oczy są zwierciadłem duszy :105:

 

a wulgarną też można być z wdziękiem swoją szosą ;)

 

Doda strasznie hejtuje inne kobiety :mrgreen:

 

A można, można. Tylko czasami ciężko zobaczyć różnicę między tą pociągającą wulgarnością a zwykłą przaśną wulgarnością. A najtrudniej zobaczyć to tej wulgarnej osobie :D

 

-- 20 gru 2013, 19:06 --

 

Doda strasznie hejtuje inne kobiety :mrgreen:

 

Hmm, co do niej to trudno powiedzieć, bo raz hejtuje, a raz mówi o kobiecej solidarności. Więc nie wiem, który pogląd jest prawdziwy, a który dla poklasku publiki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)

Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>

Ja mam stałą pracę i własne mieszkanie, plus jestem młodszy od Kaleba, aplikację na stanowisko żony możesz słać na PW, wraz ze zdjęciem i skróconą historią poprzednich związków :D

 

Niuniuś poprawka, to Ty możesz słać do mnie stanowisko na męża ze zdjęciem i history i może ewentualnie załapiesz się na męża nr.15 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, podsunęłaś mi dobry tekst w razie potyczki słownej: - 'ale jesteś przaśny/przaśna' :D

 

I siermiężna, a słoma Ci z barchanów wystaje :D

Mnie nie lubi i zapodałaby mi motykę w lewe oko... 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, podsunęłaś mi dobry tekst w razie potyczki słownej: - 'ale jesteś przaśny/przaśna' :D

 

I siermiężna, a słoma Ci z barchanów wystaje :D

Mnie nie lubi i zapodałaby mi motykę w lewe oko... 0_o

 

Nie jestem agresywna. Jak widac, w mojej okolicy inni ludzie mieszkają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niuniuś poprawka, to Ty możesz słać do mnie stanowisko na męża ze zdjęciem i history i może ewentualnie załapiesz się na męża nr.15 8)

Ueee, to dziękuję, nie lubię stać w kolejkach ;)

Ja tam lubię jak - stoją ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

 

Kur.wa na początku myslałem, że to jakaś myśl Paulo Coehlo, bo to by pasowało do tego grafomana.

 

no właśnie kurde teraz co drugiemu pisarzowi/pisarce się dostaje za Paulo Coelho.

 

ale powiedz w takim razie, którą byś tylko przeleciał, a z którą byś chciał się związać?

 

MASAKRA!!!!!!!!! Wybór z koziej-dupy wzięty!!!! Chyba jesteś UFO, żeś tak zapodało...przeleciałabym kabel bez zbrojenia i związałabym się z konstrukcją dachową niż z tymi dwiema o2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobitki prosze nie nakrecajcie się bo skończy się na bluzgach :P

Weż, idź bo Cie ktoś zgwałci -_-

Dziś to chyba tylko gwałt i orgazm na sucho

WTF mean, że na suchooo??? 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ?

Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>

 

to mi sie trafiło , prawie jak 6 w lotto ;)

 

Tarantula napisała :

Mówimy o feministkach z początku XX wieku, nie dzisiejszych pizdkach które latają gołe przed kamerami i wciskają mi kit, że to dla mej wolności. Kiedyś to były feministki , dziś to głupie pizdy.

 

- Tarantula podoba mi sie Twój Styl ,szczerze i do bólu,,, zapewne byśmy sie dogadali .

 

-- 20 gru 2013, 19:45 --

 

tarantula napisał(a):

Cytuj:

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ?

 

Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>

 

Ja mam stałą pracę i własne mieszkanie, plus jestem młodszy od Kaleba, aplikację na stanowisko żony możesz słać na PW, wraz ze zdjęciem i skróconą historią poprzednich związków

 

Przebijam Deader ;)

Tarantula bierz mnie a nie jego . Ja mam dwa mieszkania ,pracować nie muszę bo mi Państwo płaci dobre pieniądze , i jestem bardziej doświadczony od niego i to nie tylko w tych sprawach,,, dodam jeszcze tylko ili na koniec ,że mam żonę , ale jeśli Ci tonie przeszkadza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam Deader ;)

Tarantula bierz mnie a nie jego . Ja mam dwa mieszkania ,pracować nie muszę bo mi Państwo płaci dobre pieniądze , i jestem bardziej doświadczony od niego i to nie tylko w tych sprawach,,, dodam jeszcze tylko ili na koniec ,że mam żonę , ale jeśli Ci tonie przeszkadza... :D

I kolejny raz się sprawdza stara mądrość ludowa że do pewnego wieku im starszy samiec tym lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×