Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, taaak, Ty też? :) ja zimna (chociaż wcale nie tak bardzo) północ, a Ty?

 

kasiątko, ja mam już trochę doświadczenia z niewidomym psiakiem :) chciałabym wziąć staruszka, żeby chociaż na koniec życia miał trochę miłości, ale strasznie przeżywam śmierć więc będę musiała trochę wziąć się w garść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po alko tez kiepsko - albo mam ataki lęku, albo tak mnie po paru łykach trzepnie, jakbym wypila całą butelke - i trzyma dlugo :)

A ostatnio co zauwazylam, to szybko mi serce walilo przez cala noc i nie moglam spac :(

Ale jeszcze w maju bylo ok, normalnie pilam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, mam starszą sunię, tzn. dwie Fraszkę i Zuzę i też nie wiem jak się przygotować na ich odejście :cry: Wiele psiaków pochowałam. Daje radę choć fiksuję kilka miesięcy, ale cóż na to poradzić.

 

Enii, ja wódki nie pijam za to okazyjnie szampanem nie pogardzę, ale nie za dużo bo się jąkam po alko i od razu widać że się upiłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, też niestety :) Wyjechalam na rok, a siedze juz prawie 3. Jestem tu kompletnie sama i juz ledwo wytrzymuje. Mam kontrakt do kwietnia, a szef chce przedluzac :-/ i teraz kombunuje co robic, ale chyba sie nie zgodze... nie wiem, nie mam juz sil po prostu tu mieszkac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, gniewasz się?????

oczywiscie ze nie moja droga :***

aczkolwiek ja uważam Phenibut za dobry suplement i nadal będę go polecał np Kamili, zreszta przetestowalas i nie umarłaś wrecz przeciwnie zrozumiałem że byłaś zadowolona

 

-- 20 gru 2013, 12:39 --

 

nerwa, heja :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, rozumiem Cię-być samemu gdzieś to ciężkie przeżycie-nawet najlepsza praca tego nie zmieni. 3 lata to długo bardzo-szkoda, że nikogo nie poznałaś bliższego... pewnie byłoby łatwiej..

 

gosiulek, ja nawet jak troszkę wypiję, to mam takie ciężkie nogi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, powinieneś dostać osta za te namawianie na suplementy. Bierzemy leki przepisane przez lekarza bądź z porozumieniem z lekarzem. Jestem przeciwna nawet braniu witamin na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×