Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam sie ciesze ze podadalem ze znajomym i nawet w miare dobrze sie czulem. Dzisiejszy dzien jest dobrze przerzyty sporo sie działo. Kupe jezdzenie po miescie wieczorkiem forum.

 

-- 20 gru 2013, 03:03 --

 

Kestrel, branoc ;)

Reiben mnie sprowokował :twisted:

 

Do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asuu, Wczoraj rzeczywiscie dzialo sie malo. Zalezy kto o czym pisze i oglnie ile jest ludzi na forum. Pamietam ze nieraz sie smigaly posty jeden z drugim. W sumie trzeba stosotwac taka taktyke, zeby teraz pisac na nocnych darkach poki ludzie sa na forum, a pozniej pisac na tych innych watkach, typu co mnie dobrego dzis spotkalo itp. Wlasie od 15 minut siedzialem nad postem pozniej stwierdzilem ze trzeba jednak zajrzec tutaj, bo tutaj jeszcze kots jest. Zalezy tez jaki problem sie poruszy. Jak ciekawy to ludzie pisza,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lexon, W sumie same terapie. Najpierw spotkanie z lekarzem po miesiacu, wczoraj w nocy mocno sie tym stresowalem, bo zawsze sie stresuje jak ide, pozniej mialem terapie grupowa. Dwa wyjazdy co centrum wawy, na noc wizyta u znajmego w pracy o pogaduszka na dobranoc. Dla mnie to sporo.

 

-- 20 gru 2013, 03:31 --

 

Asuu, Teraz juz takich saznistych nie pisze, ale kiedys pisalem na a4, troche schodzilo przy tym.

 

-- 20 gru 2013, 03:34 --

 

Jutro ma wizyte u lekarza sam nie wiem co mam mu powiedziec

 

Jak mam dwie taktyki, mowie co sie dzialo i jak sie czuje, albo mowie jak sie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×