Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, ja na odwrót, pod koniec gimnazjum zaczęło mi odbijać, aż do 2 liceum... potem zaczęło mi powoli zależeć, a tak naprawdę zmądrzałam po zakończeniu szkoły średniej, miałam dużo czasu by zastanowić się nad tym wszystkim (długie wakacje) i teraz paradoks, że nagle zaczęło mi naprawdę zależeć na tym, by się rozwijać. trochę przez te forum, przez to, że zaczęłam się na nowo poznawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem tu nowa z świeżo zarejestrowanym kontem , często zaglądałam na to forum w sumie ze względu na to, że szukałam pomocy, czy tez wsparcia w innych , którzy zmagają sie z nerwicą / depresją. Przez przypadek trafiłam na ten wątek Nocne Darki bo przez tę cholere nie da sie spać, a właściwie boje sie pojść spać. Mam mase na serce bo od ok 2 tyg moze mniej dokucza tak jakby stawanie serca na moment a to wpędza człowieka w okropny lęk. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelina09, ja mam tzw. baranek na suficie, więc ma rozbudowaną fakturę i czasem się dopatruję różnych kształtów. :P

 

lexon, no, najwięcej osób chyba lubi drugą wojnę. Sam nie wiem czemu taka popularna jest. Ja lubię XIXw i starożytność.

 

-- 20 gru 2013, 01:19 --

 

Marcelina09, w dzień jeszcze więcej osób. Po prostu forum duże jest i zawsze się znajdzie jakiś Nocny Darek zwyczajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelina09, jak nie sufit to zwierzątko, roślinki. Przyroda pomaga oderwać się od myślenia, bo nie jest to rzecz zaprojektowana przez człowieka, przez co nie zastanawiamy się jak trzeba się zachować, co można dotknąć, do czego co służy, itd. Ja się zastanawiałem niedawno czy mógłbym być wolontariuszem w schronisku. Zrobiłbym coś pożytecznego, a sam bym zyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie probuje sie zająć piszac z wami dlatego, dzis tu założylam konto. Ej też myslałam o wolontariacie ale u mnie w pobliżu nawet nie ma gdzie bardzo bo chciałam bym pomagac w schronisku.

 

-- 20 gru 2013, 01:28 --

 

tak a pro po to właśnie mam pieska właśnie mi leży i grzeje stópki bo zawsze mam lodowate :D

 

-- 20 gru 2013, 01:31 --

 

Denerwuje mnie troche to forum bo jest nie praktyczne, albo jeszcze nie ogarnełam co i jak tutaj nie wiem czy wy tez musicie odswieżać stronę zeby zobaczyc nowe posty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×