Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, no dokladnie a zaczynalo się dobrze :/

 

Dobre z tym telefonem , ja szukalam w podobny sposob i na dodatek się wtedy rozladowal skubaniec ;) potem sie okazalo że został pod poducha hihi

 

-- 19 gru 2013, 23:31 --

 

lexon, to Ty już w ogóle weteran zagraniczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lexon, zależy w jakim wieku jesteś, czy jest za późno na nadrabianie zaległości ze szkoły średniej. Ja historię dość dobrze znam, ale na zasadzie, że wiem że gdzieś biją dzwony, nie wymienię wszystkich dat z pamięci, ale miałem historyczny profil w liceum i w sumie sporo się dowiedziałem. Mam w głowie takie wyobrażenie ludzkich dziejów, no nic. Nie każdy człowiek to chodzący komputer, żeby pamiętać każde słowo i liczbę. Inteligencja tego typu to nie wszystko, ważniejsza jest dla mnie kreatywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na historii w liceum to miałem tylko pytania o przyczyny i skutki czegoś, lubię strategie historyczne, zawsze lubiłem, ale chyba jednak bardziej preferuję jakieś przemyślane rtsy sci-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem monk.2000, nie można być obojętnym wobec przeszłości, nie wyciągać wniosków, dlatego gdy słyszę, że ktoś nie lubi historii, nudzi go to już wiem, że mam do czynienia z ignorantem i głąbem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, jedyny minus, że mniej się żyje teraźniejszością. No ale coś za coś. Ostatnio miałem w rękach magazyn W Sieci Historii. Może trochę ideologii w tym, ale przynajmniej jakaś wiedza historyczna ciekawa. Miło się czytało, może kiedyś jeszcze sięgnę. Jedyny problem to czas. W dzisiejszych czasach ilość informacji przybywa z taką szybkością, że nie jest możliwe, żeby nadążyć. Ja sobie nie daję rady, żeby połapać się z kartami graficznymi, czy grami na peceta i konsole. A ile tego jest przecież. No, nie mogę przeżyć tego, że na moim etapie edukacji trzeba się specjalizować. :P

 

-- 20 gru 2013, 00:40 --

 

Monar, a uczyłaś się? :P Czy grałaś w Angry Birds? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, zawsze poświęcałam dużo czasu na historię, ale odkąd pamiętam - zawsze miałam problem cokolwiek zapamiętać. Historia jakoś mi nie wchodzi, taka typowa wiedza - wojny i te sprawy, jakoś mnie nie kręcą :bezradny: nawet filmów wojennych nie lubię oglądać, oprócz serialu Czterej pancerni i pies :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gimnazjum jechałem z każdą wiedzą jak szło, byle piątka była.

Dopiero w liceum zacząłem się zastanawiać po co mi wiedza i uczyłem się dla siebie. Trudno było zerwać stare przyzwyczajenia, że zawsze chce się być prymusem. Ale może to i dobrze, bo wizja ocenowego kujona, za to osoby bez wolnego czasu, albo bez samodzielnego myślenia (wszystko pod klucz) nie podobała mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×