Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie tak czytam i myślę, dlaczego ludzie chcą żyć w związkach. Ja jakbym mogła to chciałabym zawsze być sama (ale nie samotna i chodzi mi tu o przyjaźń). Tyle, że presja z tym związana jest ogromna, a tego nie lubię. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak czytam i myślę, dlaczego ludzie chcą żyć w związkach. Ja jakbym mogła to chciałabym zawsze być sama (ale nie samotna i chodzi mi tu o przyjaźń). Tyle, że presja z tym związana jest ogromna, a tego nie lubię. :evil:

No otóż to,ta upierdliwa wszędobylska presja,po jakimś czasie człowiek sam to sobie narzuca,podświadomie.

Albo ja tak mam,nie wiem .

:roll::mrgreen:

 

-- 19 gru 2013, 21:48 --

 

Kestrel, ja już zasiałam rutę.

No to przykro mi,żywot to nie baśń,jeśli przegrałaś sama ze sobą w głowie, i na wszystkich innych płaszczyznach życia będzie niestety podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałam przez dłuższy czas ale w końcu przychodzi moment, kiedy czujesz, że chcesz mieć przy sobie kogoś bliższego niż przyjaciel. Myślę, że człowiek nie jest zaprogramowany na życie do końca swoich dni w samotności....Często jest też tak, że nie przyznajemy się przed sobą do chęci bycia w związku, ale głęboko w podświadomości myślimy inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałam przez dłuższy czas ale w końcu przychodzi moment, kiedy czujesz, że chcesz mieć przy sobie kogoś bliższego niż przyjaciel. Myślę, że człowiek nie jest zaprogramowany na życie do końca swoich dni w samotności....Często jest też tak, że nie przyznajemy się przed sobą do chęci bycia w związku, ale głęboko w podświadomości myślimy inaczej

O! to też mnie czasem niestety już dopada :<

 

Dlatego nie cierpię upierdliwych ludzkich instynktów :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę już dłużej być samotna... placze.gif

To dział dla singli, czyi tych co sa samotni z wyboru. Choć ja też czasem mówię innym że singlem jestem, ale naprawde nim nie jestem, jestem zwykłą ofiara losu do kwadratu.

Wcale, że NIE! :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×