Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Ludziska, dzisiaj mialem prawdziw maraton - najpeirw lekarz, pozniej terapia grupowa. Niestety za kazdym razem na terapii grupowej dostaje ochrzan za to ze wchodze na fora nerwicowe. Przez to ponoc bardziej skupiam sie na objawach. Co sie tyczy grupy o ktorej pisalem ze ludzie wydaja sie nie miec objawow to okazuje sie ze kazdy je ma. I tak jak Nerwa napisala ludzie sa na roznych etapach. Jest tam dziewczyna co miala manie no i jest dziewczyna co miala depresje i terapie 4 h codziennie. Teraz funkcjonuja dobrze. Tak wiec nie zawsze bylo tak sloko w zyciu tych ludzi. Jest tam tez jedna kobieta, co boi sie alkoholokow.

Dzisaj toszke zdominowalem dyskujse gadaniem o swoich objawach. Na co terapeutka stwiedzila ze za bardzo sie na nich skupiam. No ale jak sie nie skupiac

skoro one sa. Poruszan byl tez temat wyjazdow - generalnie ja mam leki przed wyjazdem z Warszawy. Pewnie macie podobnie z wyjazdem z swoich miejscowości.

Zamierzam ten lek stoponiowo pokonywac. Kiedys sie już udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, dlaczego tak niefajnie ? :/

 

PJT, to masz wiecej latek niż 20? :-)

 

A u mnie dzisiaj całkiem nieźle. Odwiedziło mnie w pracy kilku znajomych , troszkę żeśmy sobie pozartowali , i klienci dzisiaj jacyś mili , pozytywnie nastawieni :-) także miło było spędzić ten dzionek w pracy .

A jutro przyjedzie do mnie po pracy przyjaciółka także się ciesze .

 

Kurcze no dzisiaj jakoś wiele rzeczy widzę przez różowe okulary no.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, dlaczego tak niefajnie ? :/

 

PJT, to masz wiecej latek niż 20? :-)

 

A u mnie dzisiaj całkiem nieźle. Odwiedziło mnie w pracy kilku znajomych , troszkę żeśmy sobie pozartowali , i klienci dzisiaj jacyś mili , pozytywnie nastawieni :-) także miło było spędzić ten dzionek w pracy .

A jutro przyjedzie do mnie po pracy przyjaciółka także się ciesze .

 

Kurcze no dzisiaj jakoś wiele rzeczy widzę przez różowe okulary no.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u Ciebie dzisiaj też fajnie , super :-)

 

gosiulek, czasem tak bywa że czlowiek tak się przyzwyczaja do swoich objawów że w momencie kiedy ich nie odczuwa , zaczyna czuć się nieswojo ,jakby utracil swoje ja .

 

hania33, przykro mi , że się źle dzisiaj czujesz :(

wieslawpas, po niektorych nie widać problemów ale w głębszej rozmowie okazuje się że kazdy skrywa jakieś cierpienie .

Co do forum , mnie też lekarze je odradzali , ale ja nie posluchalam ich zrzedzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×