Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze przejdzie bo juz mnie to wnerwia,te glupie uczucie w nogach i rekach. Za duzo o tym rozmyslam wiec moze dlatego tak jest,skupiam sie na tych zasranych bolach i odczuciach a to tylko narasta. naprawde zal mi jest ludzi dotknietych ta choroba. Kiedys kolega mi opowiadal ze mial taka nerwice ze musiala go zona myc bo nie mial sil. Gosiulek te klucia to i ja miewam prawie na okraglo,wiec glowa do gory.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, ale to jest chore!!! Wolimy powoli umierac niz sobie pomoc. W czasie paniki lykam co podleci nie baczac na skutki uboczne. Zawsze se mysle co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Co za pokrecone zycie.

 

-- 19 gru 2013, 00:43 --

 

Ja mam wizyte 27 grudnia.Musze isc bo zwariuje,kiedys jakos potrafilem to zdusic w zarodku. Teraz nawet w pracy nie moge przestac o tym myslec,wczesniej staralem sie nie zwracac na to uwagi i jakos mijalo. Zawsze sie pytam ,Kuzwa dlaczego to wlasnie ja! Dziecinstwo mialem chore,zwiazek z kobieta okazal sie chorym a ja mecze sie z tym ciulstwem 14 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, ja tez. Kiedys pilem i po jednym razie dostalem tachykardii oraz zajebistego leku ze umieram. I poszly konie bo betonie. Zorza Polarna w slepiach nonstop,pozniej uciski w glowie plus zawroty. Ile ja sobie chorob wmawialem,doszlo do tego ze balem sie z domu wyjsc. Kazdy z nas sam sie w to wkreca,mysle chyba ze to przez nude. Moja lekarka zawsze mi mowila wyjedz pan do Ameryki to panu przejdzie jak pojdzie pan do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×