Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, fajny filmik - pamietam, że kiedys ogladalam inne - tego samego gościa.

Wyprobuje przy najblizszej okazji tą opcje z oddychaniem.

Ja za to ostatnio stosuje to o czym on tez wspomina krótko - jak czuje lęk, to lokalizuje go gdzies - jako coś fizycznego. Wtedy jak to jest takie skoncentrowane, to jakos nie rozlewa się "po całości" tylko jest jako jakas konkretna rzecz w ciele - i tak nawet postrzegam go wtedy jako oderwanego odemnie. Czyli cos takiego zewnetrznego troche. I wtedy jakos latwo takiego dystansu nabrac i on mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w knajpce 10 km stad. Musilem na chwile wyjść z chaty, posiedziałem posłuchałem muzy w sumie bylo lepiej niz ostatnim razem. Biorąc pod uwage, ze dzis nastrój i tak nienajepszy bylo całkiem znośnie. Gral taki jeden gościu Qcza, on zawsze gra takie troszki smete melodie. Najbardziej przykry jest widok tych beztrskich popijajacych sobie piwko ludzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ulubiona:************* a co sie dzialo , zle spalas?

 

No wlasnie okropne to uczucie :( wczoraj bylam u sasiadki jeszcze na wieczor i wiesz siedze gadam ,gadam sobie rozuzlniona i nagle to samo uczucie jakbym m miala spasc z krzesla i serce mi fikolka zrobilo , no i lęk od razu ze pe :-| wnie umieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×