Skocz do zawartości
Nerwica.com

marzenia a rzeczywistosc


patryk1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Patryk i mam 18lat. Od ponad roku jestem zmuszony do siedzenia w domu z powodu choroby, na lekcje przychodzi do mnie nauczyciel.

Do tamtego czasu było wszystko w porządku, byłem lubiany w szkole mialem kolegow itd. Jednak teraz jest tragicznie, rok temu przeprowadzilismy się do innego miasta, nie mam tu przyjaciól, nie znam nikogo i jeszcze pol roku nie moge wychodzic z domu. Moj problem polega na tym ze nie moge przestac marzyc, zyc wyobraznia. W kazdej chwili musze o tym myslec np. zmywam naczynia i mysle np. o jakiejs dziewczynie stworzonej przez moja wyobraznie, o sukcesach sportowych/zyciowych , czasami nawet jedzac obiad z rodzina mam ten problem.

Nienawidze tego jednak nie umiem tego zatrzymac. Z powodu tego mam rowniez cala twarz w krostach co mnie doluje jeszcze bardziej. Chcialbym przestac tak zyc i zyc normalnie, miec psychiczny komfort. Z taka twarza wiem ze bedzie mi strasznie ciezko za to pol roku w jakies towarzystwo, a jeszcze ucze sie do matury w tym roku i mozna powiedziec ze do szkoly przyjde przed sama matura wiec raczej z nikim sie nie zapoznam, a pozniej 5mies wakacji i studia. Chce zyc terazniejszoscia, znacie moze jakies sposoby zeby uwolnic sie od marzen ktorych w najblizszym roku i tak nie mam szans zrealizowac? czy jakas medytacja moze mi pomoc? moze jakies leki brac? pomocy

przepraszam ze sie rozpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×