Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, to raczej nie jest taka milosc , to moim zdaniem jesli malzenstwo jest w miare dobre to jest wiecej przyjazni , szacunku i przyzwyczajenia niz milosci, magia ulatuje po jakims czasie bo nie ma bata ze ciagle bedziesz miala ta sama iskre jak z kims mieszkasz tyle lat pod jednym dachem ,Poza tym szarosc dnia codziennego potrafi skutecznie milosc przegonic lub przytlumic a juz namietnosc to na 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u mnie to jest w dużej mierze przyzwyczajenie, troska by sie nic mu nie stało, zalezy mi bo to ojciec moich dzieci mój mąż ale nie ma w tym juz niczego magicznego, spontanicznego, zaskakującego...Ot zwykłe mieszkanie. Czasami mam wrażenie ze mam duże dzieko lub niańcze brata

 

-- 18 gru 2013, 13:20 --

 

platek rozy, :mrgreen: <-- chyba wiesz dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, cudny :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :*******

 

 

Śmiercionauta, ja robilam wczoraj makron razowy ze szpinakiem i parmezanem:) wiec mozesz zrobic makaron ze szpinakiem i lososiem;) Ja szpinak robie tak ze daje do nieg ze dwa zabki czosnku i przyprawiam na ostro , na koniec dodaje kilka lyzek smietany wywalam na ugotowany makaron i posypuje parmezanem , pysznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×