Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, sygnalizowałaś jęczeniem. :mrgreen:

 

No to trzeba dziewczynie pomoc. Tez nieraz pisze takie posty ze rece mi sie trzesa, po to jest forum.

Z tym z tego co zauwazlyem ludzie odpsije chetniej jesli sa ze sobą żrzyci. Prawde powiedziawszy na Nocnych Markach

tez czasami chcialem sie wyzalic, ale ludzie nie odpsuja. Nie mam zalu mam od tego inny watek, o ktoym pisalem i tam jest OK.

 

Niestety Aurora92 ma inną taktykę - zwraca uwagę na siebie, kosztem innych.

Też miałam czasem takie sytuacje, w których myślałam, że nie wytrzymam ze złości, ze strachu...

Napisałam tu, ale w inny sposób i otrzymałam naprawdę niesamowite wsparcie.

Bo zaraz owijać w bawełnę, napisałam po prostu "Potrzebuję rozmowy, czy ktoś ze mną porozmawia?"

Szok Aurora! To działa... Warto spróbować. Tylko nie wiem, czy ktoś po czymś takim będzie chciał podjąć tą próbę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, sygnalizowałaś jęczeniem. :mrgreen:

 

No to trzeba dziewczynie pomoc. Tez nieraz pisze takie posty ze rece mi sie trzesa, po to jest forum.

Z tym z tego co zauwazlyem ludzie odpsije chetniej jesli sa ze sobą żrzyci. Prawde powiedziawszy na Nocnych Markach

tez czasami chcialem sie wyzalic, ale ludzie nie odpsuja. Nie mam zalu mam od tego inny watek, o ktoym pisalem i tam jest OK.

 

Niestety Aurora92 ma inną taktykę - zwraca uwagę na siebie, kosztem innych.

Też miałam czasem takie sytuacje, w których myślałam, że nie wytrzymam ze złości, ze strachu...

Napisałam tu, ale w inny sposób i otrzymałam naprawdę niesamowite wsparcie.

Bo zaraz owijać w bawełnę, napisałam po prostu "Potrzebuję rozmowy, czy ktoś ze mną porozmawia?"

Szok Aurora! To działa... Warto spróbować. Tylko nie wiem, czy ktoś po czymś takim będzie chciał podjąć tą próbę...

 

 

Nie to zebym jej bronil, ale to forum jest specyficzne. Moze ona wlasnie inaczej nie umie a moze jej byc zyciowy problem.

 

-- 18 gru 2013, 02:53 --

 

comatom, Na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×