Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, zastanawiam sie momentami czego Ty oczekujesz od nas :roll:

ktos odpisze... zle.. nikt nie odpisze... zle nosz k mac. Ja wiem ze kobity sa czasami skomplikowanre i ich tok myslenia jest momentami trudny do rozszyfrowania ale bez przesady :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, bo miałem jedną paczkę Trittico 75 a drugą 150 i nie chciało mi się sprawdzić skąd mam 2/3 tabletki, czy już ze 150mg paczki czy jeszcze z 75g ;] A żadna tam katastrofa, nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie skaczę z dnia na dzień, a właściwie Trittico nie brałem od chyba już 2 tygodni, na wyraźnie większą dawkę leku, taki już jebnięty i niecierpliwy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Wiesz, zalezy jaki masz problem jak z nerwica to pisz tutaj.

zjednoczone-stany-l-kowe-t46551.html

 

My sie tam wspieramy i mozna sue wyzalic i inni Ci odpisza. Dzisiaj bylem po prostu zmsakowany, napisalem pare postow, dostalem pare odpowiedzi i sie uspokilem.

Zgaladaj tam. Ale czemu nie napiszesz co sie trapi. Aha no i jest jeszcze jedno forum zaburzeni.pl Tam ruch jest mniejszy ale nie ma posta bez odpowiedzi.

 

-- 18 gru 2013, 02:25 --

 

Reiben, mnie sie zdarzaja pomylki w druga strone, W sensie takim ze nie pamietam czy bralem czy nie bralem. Zeby z lekiemi bylo jak woda to pewne sprawy byby oczywiste - musialem wypic skoro jestem pijany.

 

A co zmieniesz teraz lek? Ostatno pisales ze biezesz fluo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wielokrotnie sygnalizowałam i wczoraj, i dziś, że potrzebuję rozmowy, a to, że wszyscy mnie olewacie albo jesteście zwyczajnie ślepi, to już nie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, zwróciłaś naszą uwagę - lepiej Ci? O to Ci chodziło? Nikt z Tobą nie porozmawia, jeśli będziesz tak się do nas odnosić, jak czynisz to teraz... Mi jest Ciebie żal aż kotku, bo chcesz rozmowy, ale nie umiesz o nią poprosić, Ty ją dosłownie chcesz wymusić, a tak się nie robi, bo dzieciaczkiem to Ty już nie jesteś, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, sygnalizowałaś jęczeniem. :mrgreen:

 

No to trzeba dziewczynie pomoc. Tez nieraz pisze takie posty ze rece mi sie trzesa, po to jest forum.

Z tym z tego co zauwazlyem ludzie odpsije chetniej jesli sa ze sobą żrzyci. Prawde powiedziawszy na Nocnych Markach

tez czasami chcialem sie wyzalic, ale ludzie nie odpsuja. Nie mam zalu mam od tego inny watek, o ktoym pisalem i tam jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, wiesz, że ja chętnie z Tobą porozmawiam, wybacz mi jednak dziś bo za dużo rzeczy próbuję zrobić na raz a w dodatku dawno już powiniem był się uczyć i za minutę znikam...a jak nie to poproszę Kestrela o bana :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×