Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, wcale mi nie jest lekko, caly czas jestem niespokojny, takie pobudzenie napiecie, tej nocy wcalenie nie moglem zasnac. Wczoraj bylem w biurze, z biura do sklepu, ze sklepu na terapie z terapii na parking z parkingu do mieszkania na 1 w nocy. Pozniej jeszcze to forum, czat na interii i sumie bylem mega pobudzony, napiety i rodrazniony, meczylem sie i sumie zasnalem dopiero nad ranem. Chcieloby sie miec wiecj kontaktu z realbym swiatem, ale ten kontakt jest zawsze w jakis sposob bolesny poprzez to ze sa objawy. Ciekawe czy tez tak macie z tym swiatem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, wydaje mi sie ze za duze tempo sobie narzucasz< nie masz takiego spokojnego dnia tylko dla siebie , niespiesznego ... Ja wiem jak to ejst miec to mega pobudzenie bo mialam tak przez dwa mieisaice na poczatku , dzien w dzien tak sie czulam az mnie wykrecalo na prawa strone z tego napiecia i pobudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, sa i fajne momenty na forum, najbardziej lubie kiedy zaczynam pisac posta od "witam wszytkich po dobrze przespanej nocy..." mnie terapuetuka nie mowila ze forum jest zle, ale chodzi o zachowanie balansu miedzy czasem poswieconym nerwicy a rzeczywistym życiem. Zamiast interesować sie nerwica moglbym przykładowo pojechac kupic lampkę nocna. Ale ja juz po wymęczeni mnie objawami nie mam sily na chodzenie po sklepach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×