Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

czejść. >_<

 

Potrzeba wiecej ludzi do Wron, ludzie. (tak mie sie wydaje ze zastoj cos czy cos)

 

Tyrr, ale fajny kocur :P

istotnie.

 

Chce miec kota. Jak moglaby skonczyc sie taka historia, ze dziewczyna (Ja, mowiac nieskromnie :oops:) skombinowalaby sobie kota skads i przyniosla go do domu w ktorym to domu nigdy (nigdy koorwa) nie bylo zadnego zwierzecia - totalne zesnobienie rodzicow i przez cale zycie tylko txty w rodzaju "zwierzeta smierdza" kiedy prosilam o kota czy psa czy mysz. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, :blabla:;)

 

Mielismy raz krolika Remika (matce odwalilo - chciala zeby najmlodszy moj brat uwazal ja za fajna mame i podobny temu szajz ;) ), ktory po 1,5 miesiaca zostal oddany innej rodzinie, takiej z kilkoma juz krolikami - zreszta z mojej inicjatywy zostal oddany - dlatego ze mama nie pozwalala nawet wyciagac go z klatki, poniewaz wysypywaly sie trociny. ;)

 

Ale, tak jak mowilam, bede miala tego kota. Bedzie mieszkal w moim pokoju i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, pozostaje tylko współczuć Twojej mamie... :comone::mhm:

zaraz, czyli mam rozumiec, ze jestes po mojej stronie? :mrgreen:

 

tak po prawdzie to o cichu licze na nowego czlonka mojej grupy zwalczajacej rodzicow. :pirate::mhm:

 

-- 17 gru 2013, 19:28 --

 

Już po wizycie dobre jest

To dobrze jak...... dobre. (czemu zawsze tak piszesz? :mrgreen: w sensie "dobre" zamiast "dobrze" wy ty fy, son? :mrgreen: ) <--- tak, ciekawia mnie takie rzeczy, od dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, Celowa pisownia,czy raczej potoczna,bez szczególnego powodu,wiem że to jako tako błąd rzeczowy.

Co do bloga - dzięki,chyba że to ironia :pirate:

 

1) Co tam blad rzeczowy, po prostu interesowal mnie twoj motyw. Wiem, ze celowa - widzialam juz pare razy twoje "dobre" zamiast "dobrze". I wlasnie dlatego ze to jest celowe to mnie to zainteresowalo. Wiec celowo, ale bez szczegolnego powodu, spoko. :great:

2) Nie, jak najbardziej nieironia. I spokz, nie ma za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×