Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

renee.madison ja czasem mierzę kilka razy dziennie,ale bywaj dni,że wcale...ale widzę,że mam z tym problem...ja radzę sobie bez leków a w styczniu idę do psychologa...mam zaburzenia depresyjno-lękowe mieszane i lekką fobię społeczną i ataki paniki...nie biorę leków bo się ich boję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak radzicie sobie z codziennością? pracą, szkołą?

 

pracy nie ma :(

szkola to dla mnie przyjemnosc, chociaz zawsze mam afobam pod ręką, ostatnio nawet niezle mi idzie

 

-- 17 gru 2013, 12:51 --

 

PJT, Lepiej sie czujesz?

tak Haniu dziękuje, męczy tylko katar i zostal lekki bol brzucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, to wymienmy sie fotami, a najlepiej facebookami tak jak to robimy w naszej rodzince

 

-- 17 gru 2013, 12:53 --

 

hania33, a moze z lęku ?

jelita czy żołądek ?

 

-- 17 gru 2013, 12:53 --

 

czesc Nerwa :*

 

a no i Hania buziaki :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, hej :)

 

nerwa, to super, pozazdrościć pracy tak elastycznej :) ja niestety do stycznia siedzę w domu, co dodatkowo wpływa negatywnie na moje samopoczucie... czasem pracowałam w domu, ale to złe wyjście dla mnie

 

gosiulek, a rozmawiałaś z lekarzem o tym, że boisz się leków?

 

PJT, a co studiujesz? fejsbukami powiadasz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, ja tez zauwazylam, ze siedzenie w domu neistety zle wplywa :( Nie dosc, ze jest wiecej czasu na maslenie i wpada sie w takie bledne kolo z ktorego ciezko sie wyrwac to jeszcze takie mam poczucie wtedy, ze nic nie zrobilam, przesiedzialam dzien w domu, w izolacji - i jeszcze gorzej mi leci wszystko w dół.

Chociaz ja mam tez agorafobie, wiec czasem nie jest lekko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byalm jeszcze w pepco i w rossmannie i o dziwo bylo nader spokojnie ze mna :shock: nawet sie dziwilam bo ostatnio w rossku zlapalam atak

 

-- 17 gru 2013, 13:29 --

 

renee.madison, ja siedze od kwietnia w domu i tez mam dosc .... marze zeby mie c prace i znow byc miedzy ludzmi ale narazie to awykonalne ... Ludzie mnie przerazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, poszlam bo mam tutaj taka coreczke przyjaciolki ona ma 6 lat i chcialam jej kupic cos z ubrania pod choinke :) Ona teraz na etapie strojenia sie :mrgreen: a przyjaciolka samotna matka to kasy ma niewiele .Kupilam taki fajny zestaw tuniczka z falbanka i leginsy w sliczny m zielonym kolorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×