Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o tym tekście ?


Poetka

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Pamiętniku : Jestem na łóżku w szpitalu, doktor mówi ze będą mnie operować i mogę tego nie przeżyć. Potrzebuje nowego serca, potrzebuje również kogos kto moglby mnie podprzec w tych trudnych momentach, ale moj chlopak jeszcze nie przyszedl.

*Drogi Pamietniku : Oprecja skonczona, doktorzy mowia, ze wszystko poszlo zgodnie z planem, ze sie udala, ale ja nadal potrzebuje kogos kto mnie moglby wesprzec w tych trudnych chwilach, ale jego caly czas nie ma.

*Drogi Pamietniku : Minelo juz duzo czasu, wyszlam ze szpitala, wszystko ze mna w porzadku, moj chlopak nadal nie przyszedl wiec teraz postanowilam do niego pojsc, bo bardzo sie tym przejmuje.

*Drogi Pamietniku : Bylam u niego, dlugo walilam w drzwi ale nie bylo nikogo, weszlam do srodka, drzwi byly otwarte.. i na stole byla kartka papieru ktora mowila:

" Kochanie, wybacz mi, ze nie moglem Cie wesprzec w tych trudnych momentach a tak wiem ze tego potrzebowalas. Chcialem zrobic ci prezent, moje serce juz dla mnie nie bije.. ale jestem szczesliwy ze moge ci je dac, ze nadal zyje w Tobie .. Kocham Cie ...

 

 

Ja normalnie sie zryczałam. Szperałam po forach różnych, natrafiłam na te kilka dni z pamiętnika czyjegoś. Hm. Może to nieprawdzie jest. Ale daje do myślenia. Więcej napiszę o swoim stanowisku, gdy dyskusja się rozwinie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem że to miłośc to wiem...ale co dalej? co ta dziewczyna ma zrobić z ta miłością?

ok, chłopak się poświęcił....ale ona jest teraz sama

jeżeli go kocha mocno to bedzie miała poczucie winy że wchodzi w związek z innym

troche to pogmatwane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez poczulam ogromne ciarki na ciele . To bardzo smutne i piekne jednoczesnie. Nie wiem co powinna zrobic ta dziewczyna, ale jezeli kochala go tak jak on ja , to powinna zyc , zyc dla niego, aby jego poswiecenie nie poszlo na marne, chociaz byloby to bardzo ciezkie, bo bez niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to było możliwe to nie oceniłabym tego jako pieknej historii.

 

Dał jej zycie ale i ogromny ciężar. Wyobrażasz sobie zycie ze świadomościa ze ktoś zrobił dla nas cos takiego?Zyc bez tej ukochanej osoby i z takim ogromnym ciezarem?

 

Sorki ale dla mnie ta historia jest przerażająca.

Mysle że o tym jak wielka moze byc miłość swiadczy wiele innych, prawdziwych i nie tak okropnych historii (i nie tak sentymentalnych tylko bardziej zwiazanych z brutalna szara codziennością)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mozliwe. Organy pobierane sa od osob u ktorych stwierdzono smierc mozgowa np ofiary wypadkow po wyrazeniu zgody przez rodzine.

 

Nie mozna tak po prostu oddac swojego serca, gdy jest sie zdrowym. Mozna za to oddac nerke lub szpik.

 

Taka historyjka to wymysl niezbyt zdrowej wyobrazni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to strasznie , niewiem co o tym myśleć.. Żyć z taką świadomościa,że go już niema dla mnie to tragedia :cry: Niewiem czy ten chłopak zdawał sobie sprawe z tego co robi i co, zrobi ona jak już się dowie.. Umarłabym chyba z rozpaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż ten tekst jast na miarę serii "Harlequin". Nieszczęśliwa miłość, cierpienie......żal..... Niestety z rzeczywistościa nie ma nic wspólnego..... Nie ma takiej mozliwości, aby zdrowy człowiek oddał swój organ drugiej osobie.... prawo nie pozwala!!!! To nie nerka, szpik, czy wątroba....bez serca nie da sie żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×