Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam doła!


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Was za to co za chwile przeczytacie.Nie mam sily dalej walczyc ,nie mam sily dalej myslec jakie jest wyjscie,nie mam sily byc szczesliwa,ja poprostu chyba zwariuje...lekow juz nie mam ,depresja odchodzi a mnie zabije druga istota stworzona przez tego samego Boga .Co sie kur...dzieje na tym swiecie?Ja nie powinnam chyba sie urodzic :cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochanie, rozumiem to załamanie. nie dziwię ci się, skoro nie masz wsparcia w tej drugiej osobie to jest naprawdę trudno.

Uczucia które w tej chwili przeżywasz sa bardzo mocne, jest wściekłośc, żal, porażka, rozczarowanie, samotność, ból, urażenie i wiele ,wiele innych

odcieni gniewu i smutku.

ale widze tez poczucie winy----dlaczego?

dlaczego piszesz, że nie powinno cię na tym świecie być?

kazdy z nas ma swoje do zrobienia na tej ziemii. nie twiredzę ze twoja sprawą jest cierpieć.

czy masz szansę żeby wydostac się z tego koła?

 

cieplutko pozdrawiam :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie ta agresja, pisze prawde, a to ze sie komus nie podoba to jego sprawa, ale nie trzeba odrazu atakowac, podejrzewam ze zostane zbanowany ale mowi sie trudno, NIE BEDE MILCZAL I NIE BEDE PISAL TAK JAK KOMUS SIE PODOBA, MAM SWOJE ZASADY I BEDE SIE ICH TRZYMAL, pozdr dla wszystkich ktorzy przeczytaja tego psota

VENOM LORD OF HELL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Venom, mi nie przeszkadza co piszesz, w co wierzysz i inne takie... w koncu to twoja sprawa. Forum jest ogólnodostępne i można sie na nim powymieniać doświadczeniami. Każdy ma swoje zdanie i moze je tu wypowiedzieć...chyba na tym polega cała istota takich stron. Co do tych negatywnych nastawień do Twojej osoby, to przestan sie nimi przejmować. W końcu nie wszystkim musi sie podobac to co piszesz, zawsze się znajda takie osoby....Dlatego mówię nie przejmuj sie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten temat musiał powstać w 'O nerwicy lękowej...' ?

Ręce mi opadają jak czytam takie tematy.

NIE BEDE MILCZAL I NIE BEDE PISAL TAK JAK KOMUS SIE PODOBA, MAM SWOJE ZASADY I BEDE SIE ICH TRZYMAL

Sorry, ale każdy ma swoje zasady, a na forum zwykle się nie milczy. Od tego ono jest, aby wyrażać swoje poglądy.

 

Powodzenia życzę.

 

aaaa,

podejrzewam ze zostane zbanowany

Masz coś na sumieniu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie wytrzymalem nusze napisac, dziekuje virginia za mile slowa, ktos mi rzeczywiscie zwrocil uwage na cytat, odpisalem grzecznie co o tym mysle, juz zmienilem cytat, pozdrawiam i zycze spojnej wymiany pogladow, trzymajcie sie

 

[ Dodano: Pią Kwi 28, 2006 10:07 am ]

i jeszcze jedno ( to juz ostanie) : jestescie wspanialymi ludzmi, potraficie pomoc choc nie zawsze w odpowiedniej formie, ale musiecie rowniez liczyc sie ze zdaniem innych forumowiczow, nawet klotnie ktore sa pomiedzy mna a innymi daja mi wiare i nadzieje, kazdty ma racje, tak juz jest , wyrazilem swoje poglady i uczucia, jesli komus one nie pasuja to trudno, nie bede sie zmienial pod kogos, jestem z natury nerwowy i dlatego tak reagowalem a nie inaczej, jesli kogos obrazilem to przepraszam , milego gadania

 

Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virginia venom moze postawie sie w roli rozjemcy i zaproponuje by zapomniec o tym sporze ktory mial miejsce

nasze zdania na forum moga pozostac odmienne i to nic nie powinno zmieniac

kazdy ma swoja przestrzen po ktorej moze sie poruszac , tylko trzeba pamietac ze i inni ja maja - dokladnie taka sama i rowna sobie

 

admina prosilbym o zamkniecie topicu "hamstwo na forum" ;) oraz "venom jest zly a reszta cacy" bo chyba juz zasoby tego chamstwa zostaly wyczerpane

 

nareczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary, muszę Ci powiedzieć, że nieźle rozkręciłeś ten Twój topic :lol: bardziej niż te, gdzie ludzie piszą o samobójstwach. Ale to znaczy chyba, że wiele ludzi miało zgryz. Ja tylko jedną małą dygresje w kierunku venoma, myślę, że nie obraźliwą. Piszesz, że szkoda, że inni tego nie rozumieją (chyba masz na myśli to, że masz swoje zdanie i już i że jesteś jaki jesteś i piszesz co uważasz), ale pamiętaj, że Ty też powinienieś być wyrozumiały do innych, tak jak Ty tego oczekujesz, bo widzisz, może ten ktoś uważa Ciebie za niewyruzomiałego. Nie wiem, ale zarzucasz komuś niewyrozumiałość, a sam nie jesteś... zastanów się... Już mnie nie ma. Już się nie mieszam. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY MNIE WSPIERAJA, JESTEM DLA WAS A WY DLA MNIE, JESZCZE RAZ DZIEKUJE

 

VENOM

 

SZKODA ZE INNI TEGO NIE ROZUMIEJA

Venom oboje wiemy jak bylo

najprosciej jest zagrac kozla ofiarnego na ktorego rzekomo prowadzona jest nagonka :P

bez urazy ale nie zapominaj kolego ze jestes mezczyzna i taka rola nie zupelnie pasuje nawet komus kto ma nerwice

nie chodzi mi o to zeby zgrywac wielkiego twardziela , bo to rowniez jest chore , ale na Boga Venom zapomnij o tym co sie stalo, przeciez kazdy kazdego przeprosil i sam powiedziales ze jest juz ok

wiec po co potrzebne jest przeciaganie tego zamieszania :?:

 

jestem przekonany ze nie byla to dla cebie az taka trauma zebys nie mogl dzis w nocy zasnac

 

mysle ze zwrocic na siebie uwage mozesz w duzo bardziej korzystny sposob

np. piszac jakiegos wartosciowego posta z glebia merytoryczna ktory moze w jakis sposob komus pomoc

:idea:

jesli czyms cie urazilem to z gory sorka

nie chcialem

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×