Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Kasperskyxdd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Kuba lat 19. Jestem w małej wioski koło Karkowa i mam straszny problem który mnie gryzie.. Jestem zazdrosny ale do tego stopnia że mógłbym zrobić krzywdę osobie podchodzącej do mojej dziewczyny. Właściwie to chodzi mi o to że nie jesteśmy już razem od 3 dni, nie chciałem z nią być ale po rozstaniu chce dalej, tylko że jest też druga dziewczyna która mi pomagała (ona była powodem rozstania, nie zdradziłem mojej dziewczyny. Jestem zazdrosny o tą pierwszą a chce być z drugą. Wiem że to zły dział, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego. proszę o przeniesienie do innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z moimi nerwami ?? z tą zazdrościa.. jakiej bym nie miał będę zazdrosny jak nie wiem co..

wynika z tego ,że musisz sie męczyć ( taka psychika ) , a w Związku nie o męke chodzi tylko o bardziej pozytywne uczucia . Tylko nikogo nie pobij( tego co do dziewczyny sie będzie przystawiał ) bo jeszcze Cię do pierdla wsadzą i skończy się. Sam widzisz ,że z Twoja psychika w kwestii zadrości nienajlepiej funkcjonuje ,,, ale może to również i wiek .Trzeba mieć nadzieję , że z czasem Ci przejdzie , czasami jak znam życie przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×