Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiercionauta, ja mam juz 5 lek bo po kazdym nie jestem w stanie funkcjonowac i jestem totalnym zombiakiem :x ten co mam teraz jest o najmniejszych ubokach jak dla mnie i dlatego pelzne zolwim krokiem ku dobremu samopoczuciu na nim :mrgreen:

 

a za drugie nie dziekuje :P coby nie zapeszac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobranoc :******

 

Pawelku 5562.jpg

 

-- 15 gru 2013, 23:44 --

 

wieslawpas, ja mobemid biore ale on mna tez poniewiera ---wymiotowalam , wykrecalo mi rece i nogi , mam zawroty, i takie jakby przelewanie w glowie ale wstaje i chodze a byly takie leki po ktorych nie bylam w stanie ruszyc palcem np venla... mobemida tez zwiekszam bardzo powoli a musze dojsc do trzech tablet -teraz jestem na 1 3/4 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, oj tak dokladnie wiecej rzeczy ktore nam daja przyjemnosc i sprawiaja radosc, odprezaja.

 

ladywind, hey:))) Ale czujesz sie lepiej to najwazniejsze :)

 

PJT, :**************** hey Misiaku jak oczko? :roll:

 

 

Dzien dobry Kochani :****

Ja dzis spalam bez prochow i przespalam az 6 godzin takim zdrowym snem , ze zmeczenia i radosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Witaj:) no to najważniejsze to prawda, tylko jak sie lepiej czuje, to pojawia się za wiele decyzji do podjęcia, tyle waznych spraw, odzywaja sie stare sprawy hmm..

A co tam u Ciebie? jak zdrówko?

 

hania33, Witaj Haniu, dobra duszyczko tego forum:)

 

Faraway, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ulubiona :**** ja wczoraj dalam czadu , caly dzien praktycznie poza domem :D Jak sie czujesz ????

 

 

ladywind, u mnie raz lepiej raz gorzej , w tym tygodniu dwa ataki paniki ale tez i wspanialy dzien wczoraj wiec taka przeplatanka :) Nie poddaje sie jednak i brne do pelenej dawaki leku z wiara ze bedzie w koncu dobrze :):***

 

Faraway, Hey :***

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×