Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men wiesz mi się teraz przypomniało,że w wieku 12 lat napisałam list do mojej mamy i zapytałam ją czy mnie kocha...moja mama była surową osobą i się jej bałam...miałam dużą potrzebę miłości a jej nie dostawałam tak to czułam i zastanawiałam się czemu żyję ( w tym wieku)...nie mogłam nikogo zapraszać do domu...jak byłam starsza to był szantaż emocjonalny i wymuszanie pewnych rzeczy...po tym liście mama przestała ze mną rozmawiać...chyba nigdy nie było między nami prawdziwej bliskości...czasem słowem potrafiła mnie zmiażdżyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, w przeszłości nie ma sensu grzebać, ale trzeba ją uporządkować i uświadomić sobie pewne rzeczy, nad też pracuję się na terapii, nie odetniemy się całkowicie od przeszłości bo jest częścią nas, początki nerwicy mogą występować wcześniej niż sam sobie człowiek zdawał z tego sprawę, mnie bardziej teraz martwią moje depresyjne stany nie wiem skąd się biorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, mnie wlasnie tez dobijaja najbardziej stany depresyjne teraz :-/ bo sobie mysle, ze z lękami jakos mozna walczyc, starac się przynajmniej. Ale takie stany depresyjne naprawde ścinają z nóg i nawet nie pozwalaja walczyc, bo nie ma sily...

 

-- 15 gru 2013, 20:59 --

 

gosiulek, ja mialam duzo rzeczy nieuswiadomionych z dziecinstwa. Myslalam, ze bylo super i w ogole - mimo, ze rodzice rozwod wzieli, to mysallam, ze na mnie to w ogole nie wplynelo. Dopiero na terapii zaczelam docierac do tych emocji i okazalo sie, ze to bylo tez wielkie przezycie a nie tam "nic" (tak jak myslalam wczesniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, mialem taki stany, ale spokoje one przechodza. to zwykly dół. Ty sie obawiasz jak bedzei po pororocie do Polski, a pewnie bedzie lepiej niz za granica. CV mozesz nawet stamatd wysylac do mnie do UK, dzwnili czesiej niz jak bylem w Polsce. Tutaj pewnie masz zajomych sa terapie,

duzo pobow i nie trzeba miec samochodu zeby gdzies dojechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :-)

gosiulek a to Ci nowina :smile: Znaczy jeszcze nie potwierdzona, ale zawsze :-*

Ja ostatnio też dużo zastanawiałam się nad swoim dzieciństwem. I wiecie co, ja wielu rzeczy, sytuacji nie pamiętam i to nie takich gdzie byłam bobasem tylko starsza... Zastanawia mnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam na sesji zdjeciowej ---modowej :) od po 17 do prawie 21 :mrgreen: pojechalam z sercem w gardle ale bawilam sie swietnie. :mrgreen: Ukladalam kreacje na modelkach i uczylam je pozowac bo kiedys sama duzo pozowalam i kocham obiektyw i przed nim byc i za nim ;;) I nie czulam lęku , wcale , zajelam sie tym co kocham :)

Ale mialam dzis swietny dzien tylko padam z nog :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×