Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

ale to były czasy że 180 cm to miało kilka procent facetów

Poważnie tak było? Jeśli tak to co było powodem, że ludziom tak skoczyła średnia wzrostu? Jakość życia się, aż tak poprawiła, jego inny tryb, czy co? Wiesz może?

Sterydy i tablica Mendelejewa które pakują w dupe kurczakom i innym stworzeniom które konsumujemy powodują że i my jesteśmy więksi :mrgreen:

A tak na poważnie,ni mam pojęcia.

 

 

Co do wagi wzrostu,172,105 wagi, ja pierdole,spasłem się jak wieprz :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to były czasy że 180 cm to miało kilka procent facetów

Poważnie tak było? Jeśli tak to co było powodem, że ludziom tak skoczyła średnia wzrostu? Jakość życia się, aż tak poprawiła, jego inny tryb, czy co? Wiesz może?

Od powojnia ludzie w Polsce rosną średnio 1,5 cm na dziesięciolecie. Mój ojciec jest rocznik 1940 i mówi że takich wysokich facetów jak ja w mieście 10 tysięcznym nie było wręcz uznano by mnie za dziw, wtedy 180 cm to było jak 190 cm dziś a średni wzrost Polaka w 1950 roku to było 170 cm. Znasz jakiegoś 70 latka czy nawet 60 latka o ponad 185 cm bo ja chyba nie, większość ma 165-175.

A dlaczego rosną bo poprawił się warunki bytowe, ludzie już nie głodują no i być może żywność pędzona sterydami. Poza tym odeszliśmy od prymitywnego rolnictwa ręcznego a ono faworyzowało niskich i człowiek zaczął rosnąć, ale w najbardziej rozwiniętych krajach świata ludzie przestali juz rosnąć a w USA to wręcz maleją( podejrzewam że to przez meksykanców którzy są zwykle niscy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z szybkim metabolizmem może się tym opychać do woli, przynajmniej ja próbowałem, + słodycze, fast foods, żarcie po nocy, piwo, duużo tłuszczu, mało ruchu. niic. :pirate:

 

Bardzo zdrowy tryb życia, gratulacje :)

Dieta na przytycie opiera się w głównej mierze na węglowodanach.

 

174cm/57 kg (niedowaga) - czuję się jak pierdolony bat i wieszak :/ TRAGEDIA. W czwartek mam wizytę u dietetyka, będę walczył ! :105:

 

Co do wagi wzrostu,172,105 wagi, ja /cenzura/,spasłem się jak wieprz :hide:

 

Jak widać każdego dręczy co innego, ciężki nasz żywot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hektorka,
175 cm (mój kompleks)

Jak to rozumieć? Czujesz się za wysoka?

Mój ulubiony wzrost u kobiety. :P

Czekam, aż jakaś dama z cycami D zacznie narzekać, że za duże. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Dzięki za info. Lubię czytać Twoje (szczególnie te merytoryczne) posty jak zwykle. :D

 

NieznanySprawca,

Mój ulubiony wzrost u kobiety. :P

Mi tam szczerze mówiąc obojętne ile kobieta ma wzrostu. Podobają mi się i koło 1,6m i te ok 1,8m. Byle by nie była tak wysoka jak ja - to jedyny warunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam szczerze mówiąc obojętne ile kobieta ma wzrostu. Podobają mi się i koło 1,6m i te ok 1,8m. Byle by nie była tak wysoka jak ja - to jedyny warunek.
mam tak samo, dużą tolerancje dla wzrostu mam do wagi zresztą też poza otyłością i skrajną chudotą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyperactive,

Bardzo zdrowy tryb życia, gratulacje :)

Dieta na przytycie opiera się w głównej mierze na węglowodanach.

heheh, nie żyłem zbyt zdrowo, trzeba przyznać. teraz się ogarnąłem trochę. co do węglowodanów- mogę się opychać nimi do woli. normalnej diety na masę też próbowałem, przytyłem 3 kilo przez pół roku, po tym spektakularnym sukcesie dałem sobie spokój. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, mój wymarzony wzrost. ;)

 

Tak Panowie, czuję się za wysoka. Nie mogę powiedzieć, że jestem niezgrabna czy jakaś zabójczo brzydka, ale odnoszę wrażenie, że w moim mieście wszyscy faceci są niżsi ode mnie. Dopiero niedawno zwróciłam na to uwagę, ale podczas terapii mi różne rzeczy wychodzą.

 

Ja też u mężczyzn nie zwracam szczególnej uwagi na wzrost. Nie przeszkadzają mi niżsi, choć najlepiej czuję się przy takich trochę wyższych od siebie (jeśli chodzi o randkowanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hektorka,

że w moim mieście wszyscy faceci są niżsi ode mnie. Dopiero niedawno zwróciłam na to uwagę, ale podczas terapii mi różne rzeczy wychodzą.

 

Bo na Śląsku są niżsi ludzie niż na Kaszubach a zwłaszcza z Warmii u mnie to minimum połowa facetów poniżej 40 tki ma ponad 180cm a i ponad 190 cm jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie, czuję się za wysoka. Nie mogę powiedzieć, że jestem niezgrabna czy jakaś zabójczo brzydka, ale odnoszę wrażenie, że w moim mieście wszyscy faceci są niżsi ode mnie. Dopiero niedawno zwróciłam na to uwagę, ale podczas terapii mi różne rzeczy wychodzą.

zapraszamy do trójmiasta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×