Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Bądz troszkę nachalny i nie przejmuj się fochami albo jak cię będzie zbywać.

 

 

Skoro laska umawia się ze mną na randkę to mam prawo sądzić, że jest mną zainteresowana i mam prawo ją całować, dotykać bez żadnych konsekwencji. Co najwyżej może mi grzecznie wytłumaczyć, że nie jest mną zainteresowana jako facetem, jednak nie może mi "sprzedać liścia", bo sama do takiej sytuacji dopuściła dając mi nadzieje.

Skoro dziewczyna przyjmuje moje zaproszenie do mieszkania, to wchodzi tam w wiadomym celu a wiadomo, że tym celem nie jest obejrzenie mojej kolekcji motyli :roll: . Mam prawo się tam do niej ostro dobierać, bo dała mi do tego jasne sygnały, dopiero jak wprost mi powie, że mnie nie chce, to wtedy trzeba spasować, ale nie ma prawa mieć do mnie pretensji, że zacząłem ją macać i rozbierać.

 

Do czego zmierzam... jeśli jesteś z panną na randce, to dotykaj jej, staraj się ją pocałować. Jeśli będzie się przed tym bronić- daruj ją sobie, bo nic z tego nie będzie.

Jeśli jesteś z nią w Twoim mieszkaniu, dobieraj się do niej, masz do tego prawo, a jak odmówi, to daruj ją sobie, bo nic z tego nie będzie.

 

Nie ma nic gorszego niż złudne nadzieje. Kiedyś chodziłem z niektórymi dziewczynami na wiele randek i nic z tego nie miałem, bo one traktowały mnie tylko jak kumpla, a ja nie mogłem się o tym przekonać, bo nawet nie spróbowałem jej pokazać, że chcę czegoś więcej. Marnowałem wówczas tylko swój czas, bo mogłem go efektywniej wykorzystać niż na wysłuchiwaniu zwierzeń, jaki to ten czy tamten facet jest boski :roll: .

 

idac na randke jestem zaintersowana facetem co nie znaczy wcale ze mam sie odrazu pozwolic obsciskiwac czy calowac - wszystko ma swoj czas i swoje tempo

i mylisz sie kolego prawa do niczego nie masz nawet bedac juz mezem czy zona- jestemy wolnymi ludzmi i cialo jest nasza wlasnoscia - a jakby facet zaczal dobierac sie do mnie na randce to bym pomyslala ze chodzi mu tylko o sex a nie o mnie- zreszta malo dyskretne i kulturalne by to bylo- co innego delikatny calus

a pozatym idac do domu faceta nie licze na sex tylko na mile spedzony wieczor ,obejrzenia filmu a nie odrazu nie wiadomo co

 

masz jakies skrzywienie moim zdaniem psychiczne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac na randke jestem zaintersowana facetem co nie znaczy wcale ze mam sie odrazu pozwolic obsciskiwac czy calowac - wszystko ma swoj czas i swoje tempo

i mylisz sie kolego prawa do niczego nie masz nawet bedac juz mezem czy zona- jestemy wolnymi ludzmi i cialo jest nasza wlasnoscia - a jakby facet zaczal dobierac sie do mnie na randce to bym pomyslala ze chodzi mu tylko o sex a nie o mnie- zreszta malo dyskretne i kulturalne by to bylo- co innego delikatny calus

a pozatym idac do domu faceta nie licze na sex tylko na mile spedzony wieczor ,obejrzenia filmu a nie odrazu nie wiadomo co

 

trochę inaczej napiszę .

 

jak koleżankę do domu ( nawet z komputerem ), to wolę żeby wiedziała (przekonała się) , że lubię przebywać w jej towarzystwie, lubię z nią rozmawiać , że może mi zaufać i może na mnie polegać, chce żeby poznała mnie jakim jestem człowiekiem . (a nie zapraszam ją po to żeby dostawiać się do niej) .

 

ja najpierw chce zbudować tą znajomość na zaufaniu z tą koleżanką.

 

jak, np. koleżankę zapraszam do domu i ją częstuje dobrym winem , lub/i do tego puszczam jakiś dobry film z wypożyczalni , to po to żeby się dobrze bawić ( a nie po to żeby się do niej dobierać ).

 

jak koleżankę kiedyś bym zaprosił na jakiś seans filmowy cało nocny z dobrym winem i np. pizzą ( to nie znaczy że mam się do niej dobierać do niej jak przjdzie )

 

 

 

a tak się składa że też lubię oglądać filmy , a nie chodzę do kina ( bo mam daleko ) , więc sobie kupiłem projektor i ekran perełkowy (panoramę 16:10) . Ekran perałkowy jest zawieszony nad oknami (pod karniszami) i jak rozwijam to w dzień w pokoju mam ciemno. Ekran perełkowy ma 72 " Cale (też czasami pełni role żaluzji :)

 

więc jak przyjdzie to mam dla niej dobre wino i dobre filmy (ona o tym wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedną koleżankę i mi to wystarcza , i za innymi nie patrzę .

 

i wolę nawiązywać z nią znajomość po swojemu i na spokojnie ( i wolę żeby mnie najpierw dobrze poznała i mi zaufała że może na mnie zawsze polegać (to jest dla mnie dużo ważniejsze niż to o czym mówi pan T. ) niż słuchać pana T.

 

---------------------------

Kiedyś pan T trafi na taką że jak będzie się do niej dobierał ( tak jak głosi swoje teorie ) , a potem przez kilka latek do niego będą się dobierać koledzy w pokoiku ( w celi ) , bo taka może odebrać jako próba napastowania , itp, : :D ( i zgłosi to komu trzeba), ja teori pana T nie słucham .

a ci koledzy na nim wypróbują tą jego teorię dobierania się do dziewczyny jak się znią umówi , ( i ciekawe czy w tedy takie same będzie miał polądy jakie ma teraz ). -----------

 

dawno temu miałem kolegę który miał podobne poglądy , więc mu powiedziałem że jak nie może wytrzymać to niech zainwestuje w lalkę :) ,a potem idzie na rantkę ( czy się z jakąś umawia ) :D ,

 

----------------------------------------

 

u mnie na pierwszym miejscu jest szacunek i zaufanie do drugiej osoby , a nakońcu ( chodź może nie być te sprawy o jakich mówi p. T. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy, chłopcy...intuicja mnie nie zawodziła,żeby nie czytać tego wątku, bo rzeczywiście strasznie tu....

powiem tylko tyle, że kobieta jako taka człowiekiem też jest i tak jak są brunetki, blondynki, mądrzejsze czy bardziej kłótliwe i zamiast tworzyć jakieś teorie poprostu porozmawiajcie z nimi - a one juz wam wszystko powiedzą, czego od was chcą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie ranka ,tylko pomoc koleżance z komputerem . (dobiranie się odpada ) , bo znam tą koleżankę i szanuję ją.

 

więc dobieranie się do niej odpada ( nie mam takich planów , ani zamiarów )

 

To szanuj ją dalej, ograniczaj wasze "randki" tylko do rozmów, a będziesz jej kolegą do końca życia tyle tylko, że w końcu poderwie ją inny facet i z Tobą już się spotykać nie będzie, więc nie będzie się z Tobą nawet kolegować.

Chłopie, masz już prawie 30 lat, to jest idealny wiek na zawarcie małżeństwa, a Ty jeszcze nawet dziewczyny nie miałeś... Ale Tobie się wydaje, że z koleżanką będziesz mógł spędzać czas kiedy tylko będziesz chciał, że założysz rodzinę z koleżanką, że koleżanka będzie Cię kochała. I tu się mylisz, bo ona będzie chciała mieć to wszystko ale nie z kolegą, tylko z jej facetem.

 

Nie chcesz jej obrazić a ja Ci powiem, że bardziej obrazisz ją swoim brakiem zainteresowania(bo skoro nic nie będziesz robić to ona uzna, że Cię nie pociąga, że Tobie na niej nie zależy). Przecież nikt Ci nie każe od razu się dobierać do jej majtek/stringów(chociaż polecam), ale chyba najwyższy czas już choćby na jakiś pocałunek.

 

A jeśli chodzi o gwałt, to jak jakaś będzie chciała Cię wkopać, to i tak to zrobi. Przed tym nie ma obrony, w więzieniach połowa ludzi jest niewinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artek222, może i Tromgenn ma bardziej "awangardowe" podejście do kobiet, jednak tekst smsa dobry poradził. Taka treść da Twojej koleżance do zrozumienia, że Ci na nniej zależy, ale jednocześnie nie jest to treść, którą mógłbyś urazić koleżankę.

 

Siła sms'a ma nieporównywalnie mniejszą siłę od słów wypowiedzianych prosto w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wymyśliłem jedne życzenia :

 

Cześć (tu imię koleżanki) Z okazji Walentynek chciałem Ci życzyć wszystkiego najlepszego - Artek. Pozdrawiam.

 

 

czy jak takie coś jej wyślę czy może na koleżankę zadziałać, ?

czy się nie obrazi ?

czy po takich życzeniach może zacząć się domyślać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×