Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, Wiechu słuchaj motyw -Jestem zauroczony dziewczyną naszego lidera, masakra :roll:, dzisiaj się do mnie przytuliła gdy wracaliśmy, jest ciapą i tylko ona potrafi wymówić tak słodko moje ptasie pseudo, którego nie podam na forum. Dziwne, nie czułem zauroczenia od 4 lat, myślałem że lata ostrego faszerowania isę psychotropami pozbawiły mnie takich odczuć, a tu proszę. Musze to jutro wypocić na siłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Co Ty leki takich uczuc nie wypiora. Wiesz moze to jest wlasiwy kierunek???? Ja tam pamietam, ze jak w zyciu zrobilo sie fajniej to i nerwica mijała. Czuje sie zauroczenie czuje... ale to przeciez jest poztywne.

 

-- 14 gru 2013, 03:51 --

 

silence_sadness, Na razie roztelepany, duzo wrażen jednego dnia. nie chce pisac bo jak bede pisal to bede znowu przezywal... ale na szczescie juz sie powoli uspokajam. Jak tam nauka? Zakuwasz? Złości ci przeszly??? Pamietam ze mialas kiedys ochote wsztko rozwalac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLUCHAJTA!!!!!JADE!!!!UDALO SIE!!!Jedziem w lutym na kolo podbiegunowe psimi zaprzegami, temp.-40, ciesze sie jak dzieciak!!!!!Kazdy wlasnym zaprzegiem z psiakami....marzenia sie spelniaja!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luluu, nie Ty jeden.

 

-- 14 gru 2013, 04:39 --

 

kolekcjoner snów, No tak ale mysle ze tutaj mozna przymkac oko. Chyba zeby zrobi watek oferty handlowe.

Sexi awatar masz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×