Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc tym tokiem rozumowania to w ogole jakakolwiek dyskusja na tym forum mija sie z celem skoro na kazdego lek dziala inaczej, kazdy ma inne skutki uboczne itd.

Wiec po co w ogole pytac i pisac o tym jak dany lek dziala na kogo skoro taka informacja i tak nic nie znaczy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 i czego się cieszy? :mrgreen:

 

-- 13 gru 2013, o 20:43 --

 

lunatic, dyskusja odnośnie skutków ubocznych jest wg mnie zupełnie bez sensu. Owszem, jest jakaś część uboków wspólnych dla konkretnego leku, ale nie wiem czy stanowi ona większość. Uboki to temat rzeka i można pisać o tym bez końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jednych bez sensu dla innych z sensem, ja się dzięki temu dowiedziałem ze działanie paroksetyny spłycające emocje i powodujące zanik chęci i motywacji to częsta sprawa przy tym leku i nie jest to tylko moj jakis wymysl tylko naprawde inni tez tak się czują, wiec dla mnie nie jest to bez sensu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak! mogą być leczące....np. zbyt napompowane libido :mrgreen:

 

-- 13 gru 2013, o 20:49 --

 

lunatic, to wg niektórych nie jest skutek uboczny, tylko silny efekt działania leku, a i to nie każdy ma. Poza tym o tym wspomina chyba też ulotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, gdzie napisałam, że tak jest w 100%? Czytaj ze zrozumieniem to co napisałam wyżej. Na mnie paroksetyna nie działa demotywująco jak na razie.

Jeżeli tak lubisz dyskutować o skutkach ubocznych to odwiedź temat "Ataki..." w Nerwicy lękowej. Tam codziennie o nich piszą i wynajdują coraz to nowe.

 

-- 13 gru 2013, o 21:00 --

 

Kalebx3, spadku libida doświadczyłeś jedynie po paroksetynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 15 po jakimś czasie na takiej dawce zaczynam odczuwać owe napięcia mięśmi i to juz znak ,że muszę schodzić z dawką . Poza tym uważam ,że im mniej tym lepiej , ale na tyle mniej by jeszcze cos dawało. 10 u mnie to chyba najlepsza opcja , ale czasem trzeba dołożyc do kotła ,żeby sie lepiej palilo . Poza tym do Paro biorę metylofenidat , baclofen i Lamotryginę i dużo supli ( co by się za szybko nie wykończyc przez nerwicę).Ta czwórca leków to dla mnie najlepszy mix .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdybyś brał tych 15 mg przez jakiś czas, napięcie mięśni zniknęłoby. Im mniej tym lepiej ale i tak bierzesz aż 4 leki....Tak czy inaczej super, że znalazłeś swój "złoty środek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×